Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Wyniki wyborów. Sołectwa i Osiedla.

Wyniki wyborów. Sołectwa i Osiedla.

Nowi sołtysi, przewodniczący osiedli, składy rad sołeckich i osiedlowych.

Wybory w Suliszowicach w dniu 22 marca

Sołtys – Dariusz Cichoń
Skład Rady Sołeckiej: Michał Kasprzyk – przewodniczący, Włodzimierz Bacia, Alina Szczepańczyk, Piotr Słabosz, Barbara Socha.

Wybory Osiedle Leśniów w dniu 21 marca

Przewodniczący Osiedla Leśniów – Tomasz Rosikoń
Skład Rady Osiedlowej: Marian Dróżdż, Teresa Kowacka, Józef Wawryło

Wybory Osiedle 600 – lecia w dniu 20 marca

Przewodniczący Osiedla 600-lecie – Agnieszka Morawiec
Skład Rady Osiedlowej: Jan Kozak, Lesław Maszczyk, Bogusława Radosz.

Wybory w Czatachowie w dniu 19 marca

Sołtys – Zenobia Cembrzyna
Skład Rady Sołeckiej: Teresa Wojtczak – przewodnicząca, Kazimiera Konieczna, Marianna Szecówka, Małgorzata Pluta.

Wybory w Zawadzie w dniu 18 marca

Sołtys – Zofia Zamora
Skład Rady Sołeckiej: Halina Rajczyk – przewodnicząca, Stanisław Jarosz, Barbara Fres.

Wybory w dniu 15 marca w Jaworzniku.

Sołtys - Kamila Poroś

Skład Rady Sołeckiej: Kazimierz Malinowski - przewodniczący, Edmund Skorek, Marzena Kusaj, Czesław Moniak, Mariusz Widera.

Wybory w Zaborzu w dniu 14 marca

Sołtys – Zdzisław Tylkowski
Skład Rady Sołeckiej – Zenon Brymora – przewodniczący, Bronisław Krakowiak, Franciszek Sławek.

Wybory w dniu 12 marca w Wysokiej Lelowskiej.

Sołtys - Grażyna Chejduk
Skład Rady Sołeckiej: Kazimiera Tylkowska - przewodnicząca, Marek Strzelczyk, Witodl Pustuł, Kazimierz Szecówka, Mirosława Zemnik.

Wybory w dniu 4 marca – Osiedle Centrum
Przewodniczący Osiedla Centrum – Jakub Jarosz
Skład Rady Osiedlowej: Grzegorz Pompa, Adrian Rał, Mariusz Nowak.

Wybory w dniu 5 marca – Osiedle Olesiów
Przewodniczący Osiedla – Alfred Sojka
Skład Rady Osiedla: Jolanta Łuków, Krystyna Żuchowska, Magdalena Kawecka.

Wybory w dniu 11 marca w Przybynowie
Sołtys: Bożena Zasik
Rada Sołecka w składzie: Adam Fiutek – przewodniczący, Natalia Korumbel, Anna Pluta, Sylwia Ptak, Marian Woszczyński.


Wybory w dniu 8 marca w Jaroszowie
Sołtys – Piotr Warzecha
Rada Sołecka w składzie: Michał Warzecha – przewodniczący, Olga Bialik, Marta Gradzik.

Wybory w dniu 1 marca w Ostrowie.
Sołtys – Wojciech Sołtys
Skład Rady Sołeckiej: Jadwiga Kukla - przewodnicząca, Beata Sojka, Magdalena Malczewska, Marcela Kozłowska, Henryk Krupa.

Wybory w dniu 21 lutego – Osiedle Częstochowskie.
Przewodniczący Osiedla -  Dariusz Krulik
Skład Zarządu: Katarzyna Dryjska, Jarosław Kumor, Marcin Pirecki.

Wybory w dniu 25 lutego w Kotowicach.
Sołtys -  Marek Nowakowski
Rada Sołecka: Ryszard Labocha, Adam Sołtysiak, Tomasz Szymocha.
Gratulujemy!

Wykaz zebrań pod adresem: http://www.umigzarki.pl/aktualnosci/4745

 

12

MAR

2019

1133

razy

czytano