Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Złote Gody 2019

Uroczystość Jubileuszu 50-lecia Pożycia Małżeńskiego zgromadziła w dniu 26 lutego dostojne pary w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Prezydent RP Andrzej Duda odznaczył małżonków Medalem za długoletnie pozycie małżeńskie.

Gratulacje złożyli Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski,  kierownik USC Joanna Jarosz oraz przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Pompa. Chwilę później rozpoczęło się uroczyste przekazywanie medali. Podziękowania w imieniu zaproszonych złożyła Stanisława Nowak, radna z Żarek.

Do udziału w uroczystości zaproszono: Krystynę i Janusza małż. Maszczyk, Ryszardę i Mariana małż. Morawiec, Teresę i Adama małż. Bernackich, Stanisławę i Lucjana małż. Nowak, Barbarę i Mariana małż. Pluta, Adelę i Zbigniewa małż. Płaczków, Barbarę i Jerzego małż. Maślankiewicz, Stanisławę i Józefa małż. Bomba, Janinę i Wojciecha małż. Kurek, Zofię i Ryszarda małż. Kicka, Annę i Zygmunta małż. Przewodowskich, Barbarę i Jerzego małż. Pompa, Jadwigę i Kazimierza małż. Galus, Wiesławę i Jana małż. Opałka, Wandę i Mariana małż. Hulbój, Lucynę i Władysława małż. Major, Mariannę i Piotra małż. Siurda, Anielę i Lucjana małż. Nowakowscy , Józefę i Mariana małż. Haładus, Zofię i Ryszarda małż. Tomzik, Bronisławę i Zdzisława małż. Masik, Mariannę i Ryszarda małż. Jankowski, Elżbietę i Władysława małż. Borkowskich.

W ramach spotkania nie zabrakło wspomnień o tym, jak wyglądały śluby przed 50 lat i jak małżonkowie układali sobie życie. Był wspólny posiłek, toast oraz życzenia wspólnych lat  w zdrowiu.

 

14

MAR

2019

9443

razy

czytano