Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Prośba o głosy. PPJ

Prośba o głosy. PPJ

Projekt pt. : "Z komputerem za Pan brat - warsztaty komputerowe wsparciem dla osób 50+ wykluczonych cyfrowo, w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność", zrealizowany przez Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury", został nominowany w kategorii włączenie społeczne przez komisję konkursową ENRD w konkursie Rural Inspiration Awards.

Spośród 176 zgłoszeń przekazanych przez krajowe sieci obszarów wiejskich państw członkowskich UE, komisja konkursowa ENRD wybrała 25 projektów, które biorą udział w głosowaniu internetowym na najlepszy projekt.

Celem konkursu Rural Inspiration Awards jest wyróżnienie inicjatyw, finansowanych z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w pięciu kategoriach, które pokazują, jak obszary wiejskie w Europie stają się bardziej konkurencyjne, jak zmieniają się w sposób zrównoważony i jak wyrównują różnice w rozwoju.

Prosimy o głosy internautów na projekt zrealizowany przez Stowarzyszenie PPJ. Głosować można pod poniższym linkiem: https://www.surveymonkey.com/r/R3JDP7G

Tytuł projektu brzmi: Digital exclusion - Workshops to combat digital exclusion in rural areas.

Codziennie można oddać jeden głos! Głosowanie trwa do 11 kwietnia 2019r.

 

14

MAR

2019

695

razy

czytano