sobota, 10 kwietnia 2021 r.
imieniny obchodzą: Makary, Michał
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Harmonogram zajęć Seniorzy.

Strona główna » Aktualności » Harmonogram zajęć Seniorzy.

wielkość tekstu:A | A | A

KLUB SENIORA NIECZYNNY ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ DO ODWOŁANIA.


Projekt pn. „Projekt pn. „Barwy Jesieni - Żarecki Klub Seniora edycja III” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020."

Nazwa Beneficjenta: Gmina Żarki
Tytuł projektu: Barwy Jesieni - Żarecki Klub Seniora edycja III.
Opis projektu: Działalność Klubu Seniora w Żarkach z szeroką ofertą dla osób starszych niesamodzielnych

Drogie Seniorki oraz drodzy Seniorzy,
od 22 marca do 26 marca 2021 zapraszamy do złożenia  ankiety rekrutacyjnej dla projektu pn. „Barwy Jesieni - Żarecki Klub Seniora edycja III”, dla którego Gmina Żarki pozyskała współfinansowanie z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Jest  to projekt, który dedykowany jest osobom starszym, wymagającym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.    W Klubie Seniora świadczone będą m.in. następujące usługi: edukacyjne, prozdrowotne, zajęcia z aktywizacji fizycznej,  porady  psychologa, prawnika, wyjścia rekreacyjno- kulturalne.

Dokumenty w postaci: ankiety rekrutacyjnej oraz oświadczenia o dochodzie trzeba złożyć  w terminie 22-26.03.2021  w Urzędzie Miasta i Gminy Żarki, pokój 21.

Seniorko - Seniorze jeśli chciałabyś/ chciałbyś dowiedzieć się więcej o projekcie lub potrzebujesz pomocy przy wypełnieniu/ złożeniu dokumentów skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 34 31 48 036 wew. 29 ( pon- pt 7:30-16:00)

Dokumenty do pobrania w załączeniu poniżej.

czytano: 5480 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2019-04-08 08:47:25

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6