piątek, 18 czerwca 2021 r.
imieniny obchodzą: Elżbieta, Marek
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Harmonogram zajęć Seniorzy.

Strona główna » Aktualności » Harmonogram zajęć Seniorzy.

wielkość tekstu:A | A | AProjekt pn. „Projekt pn. „Barwy Jesieni - Żarecki Klub Seniora edycja III” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020."

Nazwa Beneficjenta: Gmina Żarki
Tytuł projektu: Barwy Jesieni - Żarecki Klub Seniora edycja III.
Opis projektu: Działalność Klubu Seniora w Żarkach z szeroką ofertą dla osób starszych wymagjących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu.

Informujemy, że liczba dostępnych miejsc świadczenia usług społecznych w Klubie dla Seniorów z terenu Gminy Żarki wynosi 41.

Zapraszamy osoby zainteresowane do kontaktu:
Urząd Miasta i Gminy Żarki ul. Kościuszki 15/17, 42-310 Żarki, pokój 21 tel. 34  314 80 36 wew. 29 lub bezpośrednio w Klubie Seniora Żarki ul. Moniuszki 2.

 

czytano: 6015 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2019-04-08 08:47:25

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9