piątek, 19 kwietnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Alfa, Tytus
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Jurajski Kryształ w Zaborzu

Strona główna » Aktualności » Jurajski Kryształ w Zaborzu

wielkość tekstu:A | A | A

Dokładnie 29 nowoczesnych pokoi, stylowa restauracja, dwie sale konferencyjne, a także strefa Wellness z basenem, jacuzzi z hydromasażem, sauną suchą oraz z nowocześnie urządzoną grotą solną to mocne atuty nowego obiektu noclegowego w Zaborzu w jurajskiej Gminie Żarki. Już teraz można rezerwować terminy wielkanocne, na Majówkę i wakacje, przez cały rok. 

Jurajski Kryształ to nowe, bardzo gustowne, wręcz luksusowe  miejsce do wypoczynku dla par, rodzin z dziećmi, ale i klientów biznesowych zainteresowanych organizacją konferencji. Przyjemnie urządzone i przestronne pokoje pozawalają zregenerować siły. Długość wypoczynku może obejmować jedną dobę, ale najlepiej na Jurę wybrać się na kilka dni.
- Do dyspozycji oddajemy 26 pokoi, 2 studia, 1 apartament, czyli łącznie 30 sypialni, 30 łazienek i 55 łóżek – wylicza Paulina Turoń, menager Jurajskiego Kryształu z Zaborzu. – Posiadamy  stylową restauracje, dwie sale konferencyjne, lobby, bar, siłownie, salę fitness. Oferujemy gościom strefę Wellness z basenem, jacuzzi z hydromasażem, sauną suchą oraz z nowocześnie urządzoną grotą solną.

Pokoje wyposażone w telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W cenie jest dostęp do WiFi na terenie całego obiektu. Zapewniona jest klimatyzacja, a najmłodszych klientów ucieszy sala zabawa dla dzieci i wyposażenie dla maluchów typu: wysokie krzesła do karmienia.

Budynek wybudowany od podstaw, otoczony jurajskim lasami. Znajduje się w odległości zaledwie 25 km na południowy wschód od Częstochowy. Z Katowic można tu dojechać w ciągu godziny. Atutem Jurajskiego Kryształu i to wielkim jest bliskie położne w stosunku do największych jurajskich atrakcji. I tak Szlak Orlich Gniazd - Zamek Olsztyn (14 km), Zamki Bobolice (20 km), Zamek Mirów (20 km), Zamek Ogrodzieniec (35 km) – od bramy Jurajskiego Kryształu. Na Jasną Górę jest 27 km, a do Muzeum Rzemiosł Dawnych Stary Młyn  w Żarkach na Szlaku Zabytków Techniki 8 km.

- Oferujemy noclegi ze śniadaniem, pakiety świąteczne, weekendowe, wypoczynek dla rowerzystów, zapewniamy noclegi dla gości weselnych. Na sezon wakacyjny przygotujemy specjalne pakiety wypoczynkowe dla rodzin. Chętnie podejmiemy się organizacji konferencji, gdyż podsiadamy dwie sale konferencyjne – wylicza P. Turoń.

Atutem miejsca jest bardzo dobra kuchnia, bazująca na tradycyjnych polskich daniach.  Klienci mają zapewnione miejsca parkingowe i profesjonalne doradztwo turystyczne na miejscu.

Informacje praktyczne:
Jurajski Kryształ, ul. Olsztyńska 37, 42-310 Zaborze, Gmina Żarki
tel.  660 210 038
e-mail: recepcja.jurajskikrysztal@gmail.com
www.jurajskikrysztal.pl
Na Fb:  https://www.facebook.com/Jurajski-Kryszta%C5%82-2196416273784355/

 

czytano: 280 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2019-04-08 13:34:07

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 7