Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Jurajski Kryształ w Zaborzu

Jurajski Kryształ w Zaborzu

Dokładnie 29 nowoczesnych pokoi, stylowa restauracja, dwie sale konferencyjne, a także strefa Wellness z basenem, jacuzzi z hydromasażem, sauną suchą oraz z nowocześnie urządzoną grotą solną to mocne atuty nowego obiektu noclegowego w Zaborzu w jurajskiej Gminie Żarki. Już teraz można rezerwować terminy wielkanocne, na Majówkę i wakacje, przez cały rok. 

Jurajski Kryształ to nowe, bardzo gustowne, wręcz luksusowe  miejsce do wypoczynku dla par, rodzin z dziećmi, ale i klientów biznesowych zainteresowanych organizacją konferencji. Przyjemnie urządzone i przestronne pokoje pozawalają zregenerować siły. Długość wypoczynku może obejmować jedną dobę, ale najlepiej na Jurę wybrać się na kilka dni.
- Do dyspozycji oddajemy 26 pokoi, 2 studia, 1 apartament, czyli łącznie 30 sypialni, 30 łazienek i 55 łóżek – wylicza Paulina Turoń, menager Jurajskiego Kryształu z Zaborzu. – Posiadamy  stylową restauracje, dwie sale konferencyjne, lobby, bar, siłownie, salę fitness. Oferujemy gościom strefę Wellness z basenem, jacuzzi z hydromasażem, sauną suchą oraz z nowocześnie urządzoną grotą solną.

Pokoje wyposażone w telewizory z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W cenie jest dostęp do WiFi na terenie całego obiektu. Zapewniona jest klimatyzacja, a najmłodszych klientów ucieszy sala zabawa dla dzieci i wyposażenie dla maluchów typu: wysokie krzesła do karmienia.

Budynek wybudowany od podstaw, otoczony jurajskim lasami. Znajduje się w odległości zaledwie 25 km na południowy wschód od Częstochowy. Z Katowic można tu dojechać w ciągu godziny. Atutem Jurajskiego Kryształu i to wielkim jest bliskie położne w stosunku do największych jurajskich atrakcji. I tak Szlak Orlich Gniazd - Zamek Olsztyn (14 km), Zamki Bobolice (20 km), Zamek Mirów (20 km), Zamek Ogrodzieniec (35 km) – od bramy Jurajskiego Kryształu. Na Jasną Górę jest 27 km, a do Muzeum Rzemiosł Dawnych Stary Młyn  w Żarkach na Szlaku Zabytków Techniki 8 km.

- Oferujemy noclegi ze śniadaniem, pakiety świąteczne, weekendowe, wypoczynek dla rowerzystów, zapewniamy noclegi dla gości weselnych. Na sezon wakacyjny przygotujemy specjalne pakiety wypoczynkowe dla rodzin. Chętnie podejmiemy się organizacji konferencji, gdyż podsiadamy dwie sale konferencyjne – wylicza P. Turoń.

Atutem miejsca jest bardzo dobra kuchnia, bazująca na tradycyjnych polskich daniach.  Klienci mają zapewnione miejsca parkingowe i profesjonalne doradztwo turystyczne na miejscu.

Informacje praktyczne:
Jurajski Kryształ, ul. Olsztyńska 37, 42-310 Zaborze, Gmina Żarki
tel.  660 210 038
e-mail: recepcja.jurajskikrysztal@gmail.com
www.jurajskikrysztal.pl
Na Fb:  https://www.facebook.com/Jurajski-Kryszta%C5%82-2196416273784355/

 

08

KWI

2019

1337

razy

czytano