Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

TEATR DLA GMINY ŻARKI

TEATR DLA GMINY ŻARKI

Promocyjne ceny biletów dla mieszkańców Gminy Żarki! Tylko 20 zł za bilet w Teatrze im. A. Mickiewicza w Częstochowie.  W ofercie: Spektakl „Czechow: żarty z życia” 25 kwietnia (czwartek), godz.18.00. Ostatnie przedstawienie w tym sezonie!

Osoby zainteresowane promocją proszone są o kontakt z Kasą Teatru lub Działem Promocyjno-Literackim Teatru. W przypadku miejsc promocyjnych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc - tel. (34) 372 33 47 (27, 57), Kasa Teatru 372 33 06 i podanie nazwiska osoby zainteresowanej oraz hasła Gmina.

Chcąc skorzystać z oferty należy:
- być mieszkańcem Gminy objętej ofertą;
- znać hasło promocji „Teatr dla Gminy ŻARKI”
- zarezerwować miejsca;
- odebrać bilety w uzgodnionym terminie;

Odbiór biletów promocyjnych:
- zakupu biletów można dokonać w kasie biletowej Teatru na podstawie wcześniejszej rezerwacji Teatr dla Gmin;
- za bilety można również zapłacić przelewem na podany na nr konta Teatru Przelewy za bilety indywidualne: CITIBANK HANDLOWY 86 1030 1104 0000 0000 9324 6001

Uwaga! Po ogłoszeniu tytułu i daty prezentacji spektaklu objętego projektem, bilety wcześniej zakupione nie podlegają wymianie.

Oferta promocyjna skierowana jest zarówno do widzów indywidulanych jak również dla grup – mieszkańców konkretnej Gminy biorącej udział w projekcie.

Spektakl zrealizował Andrzej Bubień, absolwent Wydziału Reżyserii Dramatu Państwowej Akademii Sztuki Teatralnej w Sankt Petersburgu. Uznany i wielokrotnie nagradzany za liczne realizacje teatralne i operowe, przygotowane na scenach polskich i międzynarodowych. - Mam nadzieję, że podczas oglądania przedstawienia widz będzie się doskonale bawił. Ale na pewno znajdzie się też wiele sytuacji, które ten humor przełamią w sposób dość nieoczekiwany. Staramy się, żeby to, o czym rozmawiamy z widzem, dotykało go, było dla niego ważne – mówi Adrzej Bubień, reżyser spektaklu.

Foto. Piotr Dłubak

 

10

KWI

2019

596

razy

czytano