poniedziałek, 6 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Ada, Ireneusz
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Zbiórka na operację bramkarz LKS Zieloni Żarki.

Strona główna » Aktualności » Zbiórka na operację bramkarz LKS Zieloni Żarki.

wielkość tekstu:A | A | A

Rafał Kotecki jest  bramkarzem IV ligowego Klubu Zieloni Żarki.  Zbiera pieniądze na operację stawu barkowo-obojczykowego za 7 tys. zł plus rehabilitacja, razem około 8 500 zł.  Bramkarza nie stać na operację, dlatego zawodnik zwraca się o POPARCIE ZBIÓRKI  pieniędzy na uratowanie jego zdrowia. Sportowiec poważnie ucierpiał w ostatnim meczu (13.04.2019r.) podczas interwencji bramkarskiej. W dniu  15.04.odwiedził specjalistyczną klinki GALEN w Bieruniu. Diagnoza była dla bramkarza porażająca. Operacja. Bez nie powróci do zdrowia. LICZY SIĘ KAŻDA WPŁATA. 

Wpłaty można dokonywać bezpośrednio pod adresem:  https://pomagam.pl/rafalkot?fbclid=IwAR0_t_v2oiVvlfKEwLbvyeVNNutB4hNSFK4p6vcv_TUAXQ4KgyZo9oRCyvA

czytano: 462 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2019-04-16 12:31:37

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 8