niedziela, 15 września 2019 r.
imieniny obchodzą: Albin, Lolita
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

ArtWarsztaty w Żarkach

Strona główna » Aktualności » ArtWarsztaty w Żarkach

wielkość tekstu:A | A | A

Nowe miejsce do pracy z dziećmi i młodzieżą, ale i dorosłymi otwiera działalność w Żarkach. ArtWarsztaty to nowa oferta turystyczna dla grup i gości indywidualnych o charakterze plastycznym. Wśród warsztatów: malowanie ceramiki, zajęcia gliniarskie, rysunki z piasku, czy malowanie na wodzie metodą EBRU. Lokalizacja w centrum jurajskiego miasteczka ułatwia wzajemną współpracę w ramach pakietów turystycznych.

- Warsztaty stanowią niepowtarzalną możliwość rozwoju dziecięcych zdolności manualnych oraz są wspaniałą formą nauki przez zabawę – mówią Monika Skowron-Reder i Emanuela Szlęk, właścicieli nowej pracowni w Żarkach. - Wystartowałyśmy już z ofertą i zapraszamy do odwiedzenia nowej pracowni przy ul. Leśniowskiej 4.  Oferowane są warsztaty w dla grup i turystów indywidualnych.

W ofercie znalazły się: warsztaty malowania na wodzie metodą EBRU, jest to tradycyjna turecka sztuka zdobienia papieru, ale i nie tylko. Paletę niepowtarzalnych barw przenosi sie na obraz co daje oszałamiające efekty końcowe. W pracowni można samodzielnie wykonać świecę w bardzo oryginalnym kształcie, smacznie wyglądającej mufinki, a także  wykonać z gliny podstawkę pod porcelanowy kubek, którą ozdabia się kolorowymi mazakami do malowania ceramiki. Udział w zajęciach to niepowtarzalna możliwość rozwoju dziecięcych zdolności manualnych oraz wspaniała zabawa.

- Dla najmłodszych oferujemy  rysowanie na piasku i przenoszenie swoich ozdób na gipsowy odlew. Dzieci mogą też samodzielnie pomalować farbami gipsowe ozdoby, które będą idealnym prezentem na różne okazje – przekonują właścicielki ArtWarsztatów. Panie stawiają mocny nacisk na przygodę z kolorem i formą, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dzieci.  

Info:
ArtWarsztaty

Ul. Leśniowska 4, 42 – 310 Żarki
Tel. 787 264 228, 570 668 490  
Mail: artwarsztatyzarki@gmail.com
https://www.facebook.com/ArtWarsztaty-355101511784074/

 

czytano: 403 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2019-05-23 12:02:39

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 8