Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

ArtWarsztaty w Żarkach

ArtWarsztaty w Żarkach

Nowe miejsce do pracy z dziećmi i młodzieżą, ale i dorosłymi otwiera działalność w Żarkach. ArtWarsztaty to nowa oferta turystyczna dla grup i gości indywidualnych o charakterze plastycznym. Wśród warsztatów: malowanie ceramiki, zajęcia gliniarskie, rysunki z piasku, czy malowanie na wodzie metodą EBRU. Lokalizacja w centrum jurajskiego miasteczka ułatwia wzajemną współpracę w ramach pakietów turystycznych.

- Warsztaty stanowią niepowtarzalną możliwość rozwoju dziecięcych zdolności manualnych oraz są wspaniałą formą nauki przez zabawę – mówią Monika Skowron-Reder i Emanuela Szlęk, właścicieli nowej pracowni w Żarkach. - Wystartowałyśmy już z ofertą i zapraszamy do odwiedzenia nowej pracowni przy ul. Leśniowskiej 4.  Oferowane są warsztaty w dla grup i turystów indywidualnych.

W ofercie znalazły się: warsztaty malowania na wodzie metodą EBRU, jest to tradycyjna turecka sztuka zdobienia papieru, ale i nie tylko. Paletę niepowtarzalnych barw przenosi sie na obraz co daje oszałamiające efekty końcowe. W pracowni można samodzielnie wykonać świecę w bardzo oryginalnym kształcie, smacznie wyglądającej mufinki, a także  wykonać z gliny podstawkę pod porcelanowy kubek, którą ozdabia się kolorowymi mazakami do malowania ceramiki. Udział w zajęciach to niepowtarzalna możliwość rozwoju dziecięcych zdolności manualnych oraz wspaniała zabawa.

- Dla najmłodszych oferujemy  rysowanie na piasku i przenoszenie swoich ozdób na gipsowy odlew. Dzieci mogą też samodzielnie pomalować farbami gipsowe ozdoby, które będą idealnym prezentem na różne okazje – przekonują właścicielki ArtWarsztatów. Panie stawiają mocny nacisk na przygodę z kolorem i formą, ale przede wszystkim kreatywny rozwój dzieci.  

Info:
ArtWarsztaty

Ul. Leśniowska 4, 42 – 310 Żarki
Tel. 787 264 228, 570 668 490  
Mail: artwarsztatyzarki@gmail.com
https://www.facebook.com/ArtWarsztaty-355101511784074/

 

23

MAJ

2019

971

razy

czytano