Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Bal na Parostatku Stary Rynek 21.06.

Bal na Parostatku Stary Rynek 21.06.

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach i Teatr VIS A VIS prezentuje największe hity w wyjątkowym programie kabaretowo - muzycznym "Bal na Parostatku" Krzysztofa Bigaja. Największe hity PRL-u śpiewa czarujący i charyzmatyczny ulubieniec Publiczności KRZYSZTOF BIGAJ w dniu 21 czerwca 2019 r. na Starym Rynku w Żarkach godz. 19.00. W przypadku niesprzyjającej pogody koncert odbędzie się na sali widowiskowej Domu Kultury w Żarkach. W wyjątkowym programie usłyszycie między innymi: "Parostatek", "Byle było tak", "Gdzie się podziały tamte prywatki", "Autostop, "Chałupy" i wiele innych.

Pieszo, autostopem, a może pociągiem byle jakim? Zapraszamy w podróż w czasie z dobrą zabawą, z muzyką z lat 60. i 70. Zostaną przypomniane melodyjne hity towarzyszące licznym zabawom minionych lat, niebanalne teksty, piosenki melancholijne i emocjonalne. „BAL NA PAROSTATKU” to pełna humoru oraz interakcji muzyczno-sytuacyjną prywatkę. Krzysztof Bigaj - aktor, wokalista, autor muzyki oraz tekstów, konferansjer. Nagrał dwie płyty. W repertuarze posiada piosenkę poetycką, autorską, rozrywkową retro, swing. Kocha stare kino i muzykę Franka Sinatry. Występuje w całej Polsce oraz za granicą (USA, Niemcy).
Inscenizacja: Bartłomiej Piotrowski

Teatr VIS A VIS to klasyczny café-theatre w stylu RETRO nawiązujący do teatrzyków kawiarnianych powstałych w latach trzydziestych dwudziestego wieku w Paryżu, Berlinie, Zurychu i Warszawie, które stanowiły wówczas ważny nurt kultury nieoficjalnej i niekomercyjnej.

Café-theatre to forma teatru rozrywkowego nadal niebywale popularna w zachodniej i południowej Europie - w Polsce obecnie praktycznie nieistniejąca.

Teatr VIS A VIS to kieszonkowe Variété...

Teatr wystawiający przede wszystkim spektakle kameralne, zwłaszcza muzyczne, wokalne i taneczne - także w formie kameralnych widowisk plenerowych.

Twórcą, dyrektorem i reżyserem Teatru VIS A VIS jest Bartłomiej Piotrowski - impresario z wieloletnim doświadczeniem, producent widowisk i koncertów oraz reżyser specjalizujący się w kameralnych formach teatralnych, zwłaszcza wokalnych, tanecznych i muzycznych.

 

 

11

CZE

2019

871

razy

czytano