Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

III Rodzinny Turniej w Piłce Siatkowej

III Rodzinny Turniej w Piłce Siatkowej

W Dniu Dziecka, w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, rozegrano w hali żareckiego gimnazjum III Rodzinny Turniej w Piłce Siatkowej. W zawodach wystartowało 25 rodzin w dwóch kategoriach: rodzic plus dziecko oraz rodzeństwo. W grupie młodszej rywalizowały 3 rodziny.  Zwycięstwo odniosły Mariola i Hania Pasikowska przed Marcinem i Karolem Wosiem oraz Marcinem i Leonem Pasikowskim. Stojące na wysokim poziomie sportowym zmagania w grupie starszej zakończyły się zwycięstwem  Marka i Karola Miśty. Kolejne miejsca zajęli:
Zbigniew i Karolina Gębka, Piotr i Daniel Lipiński, Karol i Matylda Matyja.

W rozgrywkach w tej kategorii wzięli również udział: Piotr i Maciek Majcherczyk, Oskar i Grzegorz Podlejski, Justyna Surma i Dominika Wieczorek, Michał i Julia Wysocka, Łukasz i Franek Sikora, Aneta i Magda Garska, Piotr i Wiktor Garski.
W kategorii Rodzeństwo”wystartowało jedenaście drużyn. Po pasjonującym meczu finałowym zwyciężyły Ania i Angelika Rasztabiga pokonując Olę i Natalię Bernacką. Miejsce trzecie  wywalczyli Małgosia i Łukasz Balwierz, a czwarte Klaudia i Angelika Radosz. W tej grupie wspaniale zaprezentowali się również: Klaudia i Mateusz Mucha, Bartosz i Igor Ulman, Weronika i Oskar Wolski, Weronika i Kamila Dziadczyk, Kinga i Mateusz Lewandowski, Laura i Karina Zamora.

Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa im. Władysława Szafera w Żarkach. Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do udziału w IV edycji w roku 2020.

Składamy również podziękowania  sędziom wolontariuszom: Tomaszowi Majorowi,  Dawidowi  Kruczykowi, Mateuszowi  Wójcikowi, Jarogniewowi  Tabace, Bartkowi Stodółkiewiczowi.


        Jarosław Auguścik

Fot. Ola Niemiec
        Magda Auguścik

 

11

CZE

2019

598

razy

czytano