Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Nocowanie na Jurze

Powstała nowa witryna z prezentacją noclegów i gastronomi pod adresem www.nocowanienajurze.pl Każdy, kto zgłosi się do końca czerwca 2019 roku ze swoimi kwaterami lub restauracją, uzyska bezpłatną możliwość prezentowania swojego obiektu do końca 2019 roku.

nocowanienajurze.pl to turystyczny portal informacyjny z bazą noclegową i gastronomiczną. Strona zawiera opis atrakcji i kalendarz wydarzeń. Jest na bieżąco aktualizowana.

Atutem w porównaniu do innych stron jest wysokie pozycjonowanie, lokalne wyniki wyszukiwania w mapach Google. To młody serwis z dużymi ambicjami, stawia na unikalne treści w sekcji „Przewodnik” opowiada historie mało znane, zgłębia historię miejsc i tajemnic Jury. Gospodarze miejsc noclegowych dzielą się z turystami ciekawymi opowieściami, zwyczajami, zielarskimi przepisami, przy okazji promując swój obiekt.

Tego typu unikalne i oryginalne treści są lepiej postrzegane przez wyszukiwarki internetowe. Serwis zapowiada kontynuację ciekawych opisów miejsc i wydarzeń.

Strona jest w trzech językach, ukraiński, angielski, niemiecki.

W portalu z powodzeniem można przeczytać o nadchodzących wydarzeniach, zobaczyć co region ma do zaoferowania, jakie są najciekawsze atrakcje, gdzie można najlepiej wypocząć, gdzie smacznie zjeść, jaki nocleg
wybrać, jak aktywnie (wspinaczka skałkowa, ścieżki rowerowe, tajemnicze jaskinie, piesze wędrówki, paralotniarstwo, konie, quady) spędzić czas z rodziną oraz najważniejsze:

 

Poprzez Kalendarz rezerwacji ONLINE można złożyć bezpośrednio rezerwacje w konkretnych obiektach noclegowych.
Przykładem może być obiekt Jurajska Stokrotka (Kotowice) gdzie system rezerwacji online jest wykorzystywany na porządku dziennym, i noclegow.
Bezpłatna prezentacja obiektu do końca 2019 roku!
Każdy kto do ostatniego dnia czerwca zgłosi swój obiekt, wydarzenie, restaurację, uzyska bezpłatną możliwość prezentowania swojego obiektu do końca 2019 roku!

W celu zgłoszenia obiektu należy wysłać email na adres kontakt@nocowanienajurze.pl
W temacie emaila należy wpisać temat „Zgłoszenie”, jest to równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie Państwa danych osobowych niezbędnych do przyjęcia zgłoszenia obiektu
.
W treści emaila proszę przesłać:
– nazwę oraz opis obiektu
– adres obiektu
– kategorię (np. agroturystyka, hotel, kawiarnia itp.)
– telefon
– adres email
– adres strony internetowej
– adres mediów społecznościowych
– kilka fotografii obiektu, rekomendowana rozdzielczość fotografii to 1024×682, zalecane przy największych obrazkach 1400px szerokość.
Liczy się kolejność zgłoszeń, nocowanienajurze.pl zastrzega sobie możliwość odmowy publikacji obiektu lub wydarzenia bez podania przyczyny.
Super oferta do końca czerwca! www.nocowanienajurze.pl 

 

17

CZE

2019

768

razy

czytano