Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Noc Rozmaitości w Żarkach

Noc Rozmaitości w Żarkach

W dniu 14 sierpnia 2019 r. w otoczeniu Zabytkowego Zespołu Stodół w Żarkach odbyła się impreza Noc Rozmaitości w Żarkach. Organizacja imprezy promującej RLGD "Jurajska Ryba". Projekt pt. „Noc Rozmaitości w Żarkach. Organizacja imprezy promującej RLGD "Jurajska Ryba" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.
Świętowanie rozpoczęło się od wspaniałego występu lokalnej Orkiestry Dętej OSP Żarki pod kierownictwem kapelmistrza Tomasza Radosza. W ich wykonaniu usłyszeliśmy muzykę filmową, standardy światowe i znany utwór „Oczy Zielone”.
Kolejną atrakcją był recital śląskiego kabareciarza Krzysztofa Respondka, podczas którego  licznie zgromadzona widownia usłyszała znane utwory muzyki polskiej i zabawne opowieści o życiu i nie tylko. Bardzo dobry kontakt z widownią nawiązał też Paweł Stasiak z zespołem Papa D., który zaśpiewał swoje największe hity. Koncert zakończyły liczne bisy wymuszone przez wspaniałą publiczność w Żarkach. Widzowie odśpiewali "Sto lat", ponieważ zespół świętuje 35 lat istnienia.

Na zakończenie Nocy Rozmaitości zgromadzeni mogli zobaczyć bardzo efektowny pokaz ogniowy Oparzelisko w wykonaniu Krakowskiego Teatru Ulicznego. Wśród atrakcji dodatkowych znalazły się Animacje dla dzieci z Rybką, gastronomia i wesołe miasteczko, fotobudka Magiczne Lustro.  W konkursie na ciasta zwyciężyła: Danuta Zachodnia, kolejne miejsca zajęły: Anna Pol, Dorota Gładzik, Teresa Gajek, Krystyna Halabowska.

Patronat honorowy nad imprezą objął  Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski

Organizatorem uroczystości był  MGOK Żarki,
Partnerzy: Gmina Żarki , Rybacka Lokalna Grupa Działania "Jurajska Ryba", OSP z terenu Gminy Żarki
Patronat medialny: Gazeta Myszkowska, Kurier Zawierciański

       
Projekt pt. „Noc Rozmaitości w Żarkach. Organizacja imprezy promującej RLGD "Jurajska Ryba" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

 

16

SIE

2019

929

razy

czytano