Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Kino w Żarkach 7.10.

Kino w Żarkach 7.10.

MIEJSKO-GMINNY OŚRODEK KULTURY W ŻARKACH I ZBLIŻENIOWE KINO VISA zapraszają 7 października 2019 r. na seanse w Domu Kultury w Żarkach.

g8.30 „Angry Birds 2”
10.45 „Angry Birds 2”

Animacja, komedia, przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O.,
cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy
 

12.30 „Piłsudski”
Dramat, historyczny, edukacyjny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 16 zł normalny,
14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy

14.30 „Angry Birds 2”
16.30 „Angry Birds 2”

Animacja, komedia, przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O.,
cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy
 

18.30 „Piłsudski”
Dramat, historyczny, edukacyjny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 16 zł normalny,
14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy

20.30 „Na bank się uda”
Komedia kryminalna, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy


Uwaga -  promocja:  25% zniżki przy płatności kartą Visa.
Szczegóły promocji oraz jej regulamin znajdziecie Państwo na stronie: kino.visa.pl/promocje

 

Opisy filmów:

„Angry Birds 2”
Animacja, komedia, przygodowy, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 97 minut, zwiastun: https://youtu.be/PicGd-ikbj8
Opis:
Skomplikowana relacja nielotów Angry Birds oraz sprytnych Zielonych Świnek przenosi się na wyższy poziom. Kiedy wyspy zamieszkane przez Angry Birds i Świnki znajdą się w niebezpieczeństwie, a nowy wróg da o sobie znać, Red, Chuck i Bomba rekrutują Silver (siostrę Chucka) oraz łączą siły z Leonardem i jego drużyną, tworząc superteam, który ma ocalić ich domy.
Po wielkim sukcesie „Angry Birds Film”, który na całym świecie zarobił ponad 350 milionów dolarów, czas na ponowne spotkanie z Redem, Chuckiem, Bombą i innymi bohaterami „Angry Birds Film 2”!
 
„Piłsudski”
Dramat, historyczny, edukacyjny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy co najmniej 15 osobowe, opiekunowie wejście bezpłatne), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/61M8kesGOyA
Opis:
To nie miało prawa się stać! Jest rok 1901. Józef Piłsudski „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska). Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i „Ziuk” widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego. „Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia prawdziwa Marszałka, jakiej dotąd nie znano.
 
„Na bank się uda”
Komedia kryminalna, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 13+, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/tBGlx10HxMk
Opis:
Komedia kryminalna – szalone tempo akcji, wyraziste postaci i dowcipne dialogi. Trzech starszych panów dokonuje napadu na bank. Doskonale przygotowani, uzbrojeni po zęby i w maskach na twarzy, pod okiem kamer monitoringu wchodzą do banku i włamują się do podziemnego sejfu. Kiedy policja przyjeżdża na miejsce, ze zdziwieniem stwierdza, że nic nie zginęło. Ale czy na pewno? I tak splatają się losy trzech staruszków, młodego hakera i policyjnego informatyka. Jest i piękna dziewczyna. Pozostaje tylko pytanie, co czeka ich na końcu tej przygody, nagroda czy więzienna cela?

 

Każdego dnia jesteśmy bliżej widza.
Na filmowe emocje zaprasza:
 
Organizator: Outdoor Cinema
Partnerzy strategiczni: TVN i TVN Fabuła.
Patroni medialni: Filmweb, Wirtualna Polska, miesięcznik KINO.
Partner barku kinowego: Coca-Cola.

 

24

WRZ

2019

802

razy

czytano