Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Słonecznik dla Maciejówki

Słonecznik dla Maciejówki

Zagroda Edukacyjna Maciejówka w Ostrowie w gminie Żarki została doceniona w konkursie Złotych Słoneczników na Śląsku. Nagrody są przyznawane dla najbardziej zaangażowanych w rozwój dzieci instytucji w województwie śląskim. Konkurs organizuje portal www.czasdzieci.pl

- Specjalną Nagrodę Rodziców otrzymaliśmy za organizację wycieczki „Poszukiwacze Lisiej Jamy – quest”. Zostaliśmy dostrzeżeni w kategorii przyroda – informuje Iza Szewczyk, właściciela Zagrody Edukacyjnej Maciejówka w Ostrowie.  – Cieszy nas to, że znaleźliśmy się w gronie takich instytucji, jak Muzeum Śląskie, czy Regionalny Instytut Kultury w Katowicach.

Statuetki w województwie śląskim rozdawano po raz czwarty.  Nagrody przyznawało i jury i rodzice. Laureatów wybierano w kategoriach takich jak: Język, Ruch, Logika, Muzyka, Sztuki Wizualne i Przyroda. Oprócz nagród głównych poszczególne projekty zostały także odznaczone wyróżnieniami kapituły. Słoneczniki oddają głos nie tylko jury, ale też Rodzicom. To właśnie dzięki ich głosom organizatorzy wydarzeń dedykowanych dzieciom mogą otrzymać Nagrodę Rodziców.

Zdjęcie: Słoneczniki Czas Dzieci

25

PAŹ

2019

760

razy

czytano