Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Odważni komediowo

Wspaniały scenariusz i świetna gra aktorska rozbawiły bardzo licznie zgromadzoną widownię to główne, ale nie jedyne atuty sztuki komediowej „Dwa serca – bis”. W dniu 7 grudnia 2019 r. na deskach Domu Kultury w Żarkach Grupa Teatralna „Odważni” działająca w MGOK Żarki przy Klubie Seniora „Barwy Jesieni”  wystawiła "Dwa serca – bis”.

- Na uwagę zasługuje fakt, iż od początku do końca jest to autorski projekt naszych seniorów - od scenariusza, poprzez dobór muzyki, grę aktorską, aż po dekorację - informuje Magdalena Brzegowska, dyrektor MGOK w Żarkach.
Na scenie, obok utalentowanych aktorów, królowały obrazy namalowane przez jedną z aktorek – Wiesławę Gryzik. Najlepszą recenzją sztuki „Dwa serca – bis” były gromkie salwy śmiechu osób zgromadzonych na widowni. Każdy aktor na zakończenie występu otrzymał z rąk Burmistrza Żarek Klemensa Podlejskiego piękną różę. Już czekamy na kolejne występy Grupy Teatralnej „Odważni”.


Obsada: Urszula Mianowska, Irena Horoszko, Maria Górna, Zdzisława Bereska, Anna Maślankiewicz, Wiesława Gryzik, Julia Kuzior, Jan Kanty Gryzik, Michalina Podsiedlik, Roman Hamerla,Henryk Wodzyński.

Scenariusz i reżyseria – Urszula Mianowska,
Światło i muzyka – Jan Gryzik, Adrian Rał

 

10

GRU

2019

749

razy

czytano