Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Liczy się człowiek.

Liczy się człowiek.

W czasie ostatniej Sesji Rady Miejskiej w Żarkach serdeczne podziękowania skierowano do Teresy Kowackiej, dotychczasowej kierownik Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Teresa Kowacka odchodzi na emeryturę.

Jej początki pracy w samorządzie są związane z Urzędem Miasta i Gminy w Żarkach. Pracowała tu od 15 sierpnia 1978 r. Pełniła funkcje referenta ds. zdrowia i opieki społecznej, następnie starszego referenta oraz inspektora. Stanowisko kierownika Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej objęła w dniu 12 października 1990 r. Decyzja ta zapadła po zatwierdzeniu przez Zarząd Miejski w Żarkach. W 1985 r. zainicjowała i organizowała spotkanie wigilijne dla osób starszych i samotnych.

Podziękowanie złożyli burmistrz Klemens Podlejski wraz z pracownikami oraz przewodniczący Rady Miejskiej Mariusz Pompa wraz z radnymi.
- Dziękuję tym i poprzednim radnym, że zawsze głosowali za człowiekiem. Wszystkie sprawy, z którymi się zwracałam do urzędu i rady były związane z ludźmi i ich problemami. Liczy się człowiek, on jest najważniejszy. Zawsze były to decyzje jednogłośne – powiedziała Teresa Kowacka.

31

GRU

2020

879

razy

czytano