Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

Lekcje pokazowe Ogniska Baletowego w Żarkach

Jak co roku, w sezonie zimowym, odbyły się lekcje pokazowe wszystkich 10 grup Ogniska Baletowego, które działa przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach. Na sali baletowej dla rodzin podopiecznych prowadzący – baletmistrz Łukasz Zasik,  Larisa Policińska i akompaniatorzy  oraz oczywiście wspaniałe dzieci zaprezentowali, czego uczą się na zajęciach, które odbywają się w Domu Kultury w Żarkach.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, za zamkniętymi drzwiami. Dlatego zapraszamy rodziny naszych podopiecznych na lekcje pokazowe, aby zobaczyły, jak wyglądają zajęcia, aby zaobserwowały postępy swoich pociech. Jesteśmy bardzo dumni z naszych podopiecznych. Dzieci rozwijają się wspaniale. Bardzo dziękujemy rodzicom i opiekunom za zaufanie i systematyczność. - wyjaśnia baletmistrz Łukasz Zasik.  

Każde zajęcia zakończyły się gromkimi brawami dla dzieci i nauczycieli. Już dzisiaj zapraszamy na uroczysty pokaz uczestników zajęć, który odbędzie się w czerwcu w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach.

 

30

STY

2020

634

razy

czytano