wtorek, 7 kwietnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Donata, Hermina
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Pomoc dla Macieja Bubla z Żarek.

Strona główna » Aktualności » Pomoc dla Macieja Bubla z Żarek.

wielkość tekstu:A | A | A

Maciej Bubel ma 24 lata. Pochodzi z Żarek. W wyniku niefortunnego skoku do wody doznał urazu kręgosłupa szyjnego z uszkodzeniem rdzenia kręgowego. Najbliżsi zbierają na jego leczenie i rehabilitację. Potrzeba 100 tys. zł. Pieniądze mają wesprzeć jego walkę w drodze do samodzielnego funkcjonowania. 

Maciej Bubel ostatnio pracował w firmie budowalnej. Wiele osób w Żarkach zna jako dobrego kolegę. Nie tak dawno został ojcem, ma córkę Blankę. To właśnie jej obiecał, że będzie walczył o lepsze życie dla siebie i rodziny.  LICZY SIĘ KAŻDA WPŁATA.  Wpłaty można dokonywać bezpośrednio pod adresem: https://zrzutka.pl/fpp79r?utm_medium=social&fbclid=IwAR0puASOhe0eks-Z5PZZUMem89aeHCcMP5MhWtM9LYJKB4bdaac9fAXYasY

 

Pod tym adresm organizacje i osób, którym można pomoc rozliczając 1 proc. podatku:
https://www.umigzarki.pl/kategorie/podaruj_1__potrzebujacym_i_organizacjom_pozarzadowym_z_gminy_zarki

 

 

 

czytano: 1001 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2020-02-07 14:06:07

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9