Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Impreza oraz V Bieg Charytatywny 23.02.

Impreza oraz V Bieg Charytatywny 23.02.

Po raz piąty odbędzie się Bieg Charytatywny w Jaroszowie. Ponownie liczymy na biegaczy i ludzi o dobrych sercach.  Zbiórka jest organizowana na kosztowną rehabilitację dla Macieja Bubla z Żarek, który doznał urazu kręgosłupa. Maksymalny czas na zapisy i opłaty: do 21 Lutego 2020. Szczegóły na stronie https://www.facebook.com/BiegJurajskichSciezek/

Maciek ma 24 lata, jest mieszkańcem Żarek. Po nieszczęśliwy skoku do wody codziennie walczy z bólem, o lepsze jutro i sprawność. Dochód z tegorocznej edycji ma pomóc mu w rehabilitacji.  Przewidziano bieg na dystansie 10 km, 5 km i 5 km dla miłośników Nordic Walking. Organizatorem jest Grupa Biegowa „Biegaj z Żarkami”.  Patronat Honorowy objął Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.

Centrum zawodów będzie się znajdować w świetlicy w Jaroszowie. W świetlicy i wokół zostanie zorganizowany piknik. Przewidziano atrakcje: - Strefa Dobrej Zabawy – Animacje dla dzieci: twister, malowanie twarzy, henna, wata cukrowa, popcorn, konkurencje sportowe, przeciąganie linii wiele, wiele innych zabawza darmo już od godziny 10.00., -  Walbia – żywa edukacja, - Dla dzieci: watę cukrową, popcorn, Warkoczyki dla dzieci z Zakład em Fryzjerskim IZA - Izabela Nowak, - domowe ciasta od: Żareckiego Klubu Seniora „Barwy Jesieni”, uczestników projektu „Nasza szansa”,  członków stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Żarkach, - Sznupek z odblaskami, maskotka minionek, samochód strażacki, radiowóz policyjny.

Wsparcie zapewnili:
Stowarzyszenie Jurajskie Amonity z Jaroszowa przygotuje posiłek dla biegaczy, Paweł Wiewióra z Piekarni Henpiek przekaże świeże pieczywo do posiłku, Ryszard i Krystyna Halabowscy upieką chleb, a radna Jolanta Cichoń przygotuje smalec 

Program imprezy:
08:00 – 9:30 Praca biura zawodów
09:45 - Uroczyste otwarcie imprezy
10:00 - Start Biegu na dystansie 5 i 10km, Marszu Nordic Walking na 5 km
11:10 - Zamknięcie mety dla wszystkich biegów
11.15 - Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
Współorganizatorzy:  MGOK w Żarkach, OSP Żarki, OSP Czatachowa, Stowarzyszenie Jurajskie Amonity w Jaroszowie, Sołtys i Rada Sołecka z Jaroszowie, Stowarzyszenie Absolwentów ZS w Żarkach, Żarecki Klub Seniora "Barwy Jesieni"

 

11

LUT

2020

756

razy

czytano