Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW. IZOLACJA

PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW. IZOLACJA

‼️ PROŚBA DO MIESZKAŃCÓW. IZOLACJA‼️ Prosimy o poważne potraktowanie sprawy. Wszelkie podejmowane działania się podyktowane koniecznością ograniczenia przenoszenia się wirusa.
???? MAGISTRAT
Od jutra 13.03. zostają ????wprowadzone ograniczenia???? w Urzędzie Miasta w zakresie przyjmowania petentów ze względu na zagrożenie koronawirusem. Obsługa odbywa się pojedynczo w wydzielonej części (wejście od strony poczty). Wszystkie pokoje zostają wyłączone z możliwości korzystania przez osoby nie będące pracownikami. ????KASA BĘDZIE NIECZYNNA od 13 marca. ???? PROSIMY O KORZYSTANIE Z MOŻLIWOŚCI TELEFONICZNEGO KONTAKTU, WPŁAT ELEKTRONICZNYCH, PRZYCHODZENIA DO URZĘDU TYLKO W SPRAWACH BARDZO PILNYCH.
???? PRZYCHODNIA
SP ZOZ prosi pacjentów o korzystanie z poradni tylko w bardzo pilnych sprawach. ???? RECEPTY i L4 wydawane są po kontakcie telefonicznym. ???? Pacjenci zawsze w pierwszej kolejności są proszeni o ????kontakt telefoniczny i ograniczenie wizyt w przechodni.
???? ???? OŚRODEK POMOCY
MGOPS przyjmuje petentów tylko ????w sprawach pilnych. Wydzielone jest stanowisko do pojedynczej obsługi petentów. Prosimy w pierwszej telefoniczny kontakt pozostałe pokoje niedostępne dla petentów.
???? PLACÓWKI OŚWIATOWE
KLUB DZIECIĘCY ZAMKNIĘTY JUŻ OD 12 MARCA.
Od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca zamknięte placówki oświatowe.
UWAGA: REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLA PRZEDŁUŻONA o dwa tygodnie do 15 kwietnia.
???? INSTYTUCJE I MUZEA
Od 12 marca do 25 marca są również zamknięte: Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach oraz wszystkie świetlice działające pod Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Żarkach, KLUB SENIORA,
Od 12 MARCA DO ODWOŁANIA jest również nieczynna biblioteka miejska wraz z filiami oraz Środowiskowy Dom Samopomocy.

 

12

MAR

2020

1518

razy

czytano