sobota, 15 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Maria, Napoleon
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

ZMIANY PRACY URZĘDU i Jednostek. Przedłużenie płatności opłat.

Strona główna » Aktualności » ZMIANY PRACY URZĘDU i Jednostek. Przedłużenie płatności opłat.

wielkość tekstu:A | A | A

OD PONIEDZIAŁKU (16.03.) ‼️URZĄD Z JEDNOSTKAMI ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. OBSŁUGA PRZEZ TELEFON, MAIL , EPUAP‼️ WYDŁUŻENIE TERMINÓW ZAPŁATY PODATKÓW, OPŁATY ŚMIECIOWEJ I ZA UŻYTKOWANIE WIECZYSTE do 10 kwietnia‼️ W trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny podjęto decyzję, że do odwołania zostaje 📌 zamknięta obsługa petentów w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach (wyjątkiem jest rejestracja 📌 zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego), 📌 Zakładu Usług Komunalnych, 📌 Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarkach (za wyjątkiem usług pielęgnacyjno - opiekuńczych). Jednym z najważniejszych zaleceń wszelkich służb epidemiologicznych jest ‼️ silna rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań‼️ . 👉 👉 👉 👉 👉 👉 👉 👉 👉 👉 👉Urzędnicy będą nadal pracowali, by załatwiać (w miarę możliwości) sprawy mieszkańców drogą telefoniczną, elektroniczną.
 
Telefon ☎️(34) 3148036, 🖥e-mail: poczta@umigzarki.pl
 
📌 Można również korzystać z platformy: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/GminaZarki
 
📌 ZUK ☎️ (34) 314 81 61, 🖥 e-mail: zuk.zarki@wp.pl
 
📌 MGOPS ☎️ (34) 3130085, 🖥 e-mail: opszarki@wp.pl
 
W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy na zrozumienie mieszkańców i apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.
 
📌 WYDŁUŻENIE TERMINÓW ZAPŁATY do 10 kwietnia
Urząd Miasta i Gminy Żarki informuje o wydłużeniu terminu zapłaty:
- podatków,
- opłaty śmieciowej za I kwartał
- opłaty za użytkowanie wieczyste
do dnia 10 kwietnia 2020 r. (z możliwością przedłużenia)

czytano: 956 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2020-03-13 13:33:52

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 5