Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

ZMIANY PRACY URZĘDU i Jednostek. Przedłużenie płatności opłat.

ZMIANY PRACY URZĘDU i Jednostek. Przedłużenie płatności opłat.

OD PONIEDZIAŁKU (16.03.) ‼️URZĄD Z JEDNOSTKAMI ZAMKNIĘTY DO ODWOŁANIA. OBSŁUGA PRZEZ TELEFON, MAIL , EPUAP‼️ WYDŁUŻENIE TERMINÓW ZAPŁATY PODATKÓW, OPŁATY ŚMIECIOWEJ I ZA UŻYTKOWANIE WIECZYSTE do 10 kwietnia‼️ W trosce o zdrowie mieszkańców i porządek publiczny podjęto decyzję, że do odwołania zostaje ???? zamknięta obsługa petentów w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach (wyjątkiem jest rejestracja ???? zgonów w Urzędzie Stanu Cywilnego), ???? Zakładu Usług Komunalnych, ???? Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żarkach (za wyjątkiem usług pielęgnacyjno - opiekuńczych). Jednym z najważniejszych zaleceń wszelkich służb epidemiologicznych jest ‼️ silna rekomendacja pozostawania w domach i ograniczenia spotkań‼️ . ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ???? ????Urzędnicy będą nadal pracowali, by załatwiać (w miarę możliwości) sprawy mieszkańców drogą telefoniczną, elektroniczną.
 
Telefon ☎️(34) 3148036, ????e-mail: poczta@umigzarki.pl
 
???? Można również korzystać z platformy: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/GminaZarki
 
???? ZUK ☎️ (34) 314 81 61, ???? e-mail: zuk.zarki@wp.pl
 
???? MGOPS ☎️ (34) 3130085, ???? e-mail: opszarki@wp.pl
 
W tej trudnej i wyjątkowej chwili liczymy na zrozumienie mieszkańców i apelujemy o dostosowanie się do wszelkich zaleceń.
 
???? WYDŁUŻENIE TERMINÓW ZAPŁATY do 10 kwietnia
Urząd Miasta i Gminy Żarki informuje o wydłużeniu terminu zapłaty:
- podatków,
- opłaty śmieciowej za I kwartał
- opłaty za użytkowanie wieczyste
do dnia 10 kwietnia 2020 r. (z możliwością przedłużenia)

13

MAR

2020

1367

razy

czytano