Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Zakupy dla seniorów i niepełnosprawnych.

Zakupy dla seniorów i niepełnosprawnych.

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy w Żarkach uczula na osoby potrzebujące pomocy! ????W przypadku posiadania informacji o osobach starszych, samotnych, niepełnosprawnych, nie mogących liczyć na pomoc ze strony rodziny lub sąsiadów, nie mających rodziny na terenie Gminy Żarki, które ze względów bezpieczeństwa nie powinny opuszczać mieszkań prosimy o zgłoszenia bezpośrednio do MGOPS w Żarkach ????pod nr telefonu 34 313 00 85, e-mail: opszarki@wp.pl od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 13.00. ???? Zakupy będą dostarczane w dni robocze – od godz. 10.00 w następnym dniu po zgłoszeniu.

????Pracownicy żareckiego MGOPS-u zrobią zakupy składające się podstawowych artykułów spożywczych i higienicznych oraz środków czystości – w ilościach niezbędnych do samodzielnego funkcjonowania. Żeby umożliwić pomoc jak największej liczbie osób, zakupy powinny być ograniczone do ???? niezbędnych artykułów, a ich koszt nie powinien przekraczać 150 zł. ???? Koszt zakupów pokrywa zainteresowana osoba.

Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarkach zachęca do pomocy osobom starszym, niepełnosprawnym i samotnym, które na czas zagrożenia koronawirusem powinny pozostać w domu. ????Część z nich może potrzebować wsparcia w zrobieniu codziennych zakupów czy wykupieniu recept. Zachęcamy do opieki nad naszymi sąsiadami-seniorami. ????Każda pomoc sąsiedzka jest mile widziana, ale pamiętajmy żeby pomagać w sposób bezpieczny dla obu stron.

23

MAR

2020

1174

razy

czytano