niedziela, 12 lipca 2020 r.
imieniny obchodzą: Brunon, Jan
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Kameralne dla turystów.

Strona główna » Aktualności » Kameralne dla turystów.

wielkość tekstu:A | A | A

Niezależna od gospodarzy część domu przygotowana tylko dla gości została oddana do użytku w Jaroszowie w jurajskiej Gminie Żarki. Gospodarze przygotowali kameralne miejsce noclegowe dla najwyżej 4 osób.
- Zależy nam na stworzeniu warunków do kameralnego wypoczynku – deklaruje Urszula Warzecha, właścicielka  Gospodarstwa Agroturystycznego Jaroszów.
W drewnianej części domu przygotowano kuchnię z pełnym wyposażeniem, łazienkę i część wypoczynkową na parterze. Na piętrze znajduje się sypialnia. Jest też wygodny balkon.
- Z domku wychodzi się od razu na niewielkie zielone podwórku. Jeśli ktoś szuka ciszy i spokoju, to zapraszamy – zachęca pani Urszula.
Jaroszów jest jedną z mniejszych miejscowości w Gminie Żarki. Otoczenie lasów i bliskość jurajskich atrakcji sprawia, iż jest to dobre miejsce wypadowe do poznawania północnej części Jury.

Informacje:
Gospodarstwo Agroturystyczne Jaroszów
Jaroszów 44
42 – 310 Żarki
Tel. 791 635 934
mail: woodwork@interia.pl

 

czytano: 711 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2020-06-01 10:47:31

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 6