Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

PPJ zaprasza. Warsztaty Las w słoiku.

PPJ zaprasza. Warsztaty Las w słoiku.

Stowarzyszenie „Partnerstwo Północne Jury”(PPJ) zaprasza mieszkańców Gminy Żarki na bezpłatne, dwugodzinne warsztaty z zakresu zakładania ogrodu w szkle - Las w słoiku: 9 lipca 2020r. (czwartek) godz. 13:00 w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Żarkach, ul. Moniuszki 2, 42- 310 Żarki. Warsztaty poprowadzi wykwalifikowany prowadzący.

Celem warsztatów jest edukacja ekologiczna, inspirowanie do zakładania i obserwowania mikro ekosystemów.
Zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w MGOK w Żarkach mogą zostać dokonane zarówno drogą e-mailową na adres: aleksandra.stachura@jura-ppj.pl jak również telefoniczną (tel. do biura Stowarzyszenia PPJ- 34 327 89 43).
Dokonując zgłoszenia na warsztaty Las w słoiku w gminie Żarki prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego i informację, że zapisujecie się Państwo na warsztaty organizowane w gminie Żarki.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (15 uczestników) o zakwalifikowaniu się na warsztaty będzie decydowała kolejność dokonywanych zgłoszeń. O zakwalifikowaniu się na warsztaty będą Państwo informowani na bieżąco.

Warsztaty będą prowadzone z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych (maseczki, rękawiczki, zachowanie dystansu społecznego, dezynfekcja). Prosimy, aby zakwalifikowani uczestnicy warsztatów zabrali ze sobą maseczki i rękawiczki na warsztaty!

Stowarzyszenie PPJ zastrzega sobie prawo odwołania warsztatów, o czym uczestnicy zostaną odpowiednio wcześnie powiadomieni.

Zapraszamy!
Stowarzyszenie „Partnerstwo Północnej Jury”

 

23

CZE

2020

576

razy

czytano