sobota, 15 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Maria, Napoleon
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Ostatnie pożegnanie. Bogusław Kowacki.

Strona główna » Aktualności » Ostatnie pożegnanie. Bogusław Kowacki.

wielkość tekstu:A | A | A

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Bogusława Kowackiego, który był radnym Rady Miejskiej w Żarkach w latach 2006 – 2014. Bogusław Kowacki z Żarek został wybrany do Rady Miejskiej dwukrotnie. Raz w 2006 roku, następnie w 2010 r. Od 2009 r. pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej oraz przewodniczącego Komisji Socjalnej. W kadencji 2010 – 2014 ponownie reprezentował Radę Miejską jako wiceprzewodniczący i był równocześnie przewodniczącym Komisji Socjalnej.

Bogusław Kowacki przez wiele lat należał do jednostki OSP w Żarkach. Był również wieloletnim członkiem Orkiestry Dętej Ochotniczej Straży Pożarnej w Żarkach

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 3 lipca 2020r. (piątek) o godzinie 14.00 w Kościele Parafialnym w Żarkach.

Łączymy się w bólu z najbliższą rodziną.
Cześć Jego Pamięci! Spoczywaj w spokoju!

 

czytano: 395 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2020-07-03 09:18:17

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 3