sobota, 15 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Maria, Napoleon
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Apartamenty w Kotowicach

Strona główna » Aktualności » Apartamenty w Kotowicach

wielkość tekstu:A | A | A

Jurajska Stokrotka w Kotowicach (Gmina Żarki) oddaje do dyspozycji nowe apartamenty w oddzielnym budynku. Każdy wyposażony w samodzielną kuchnię, łazienkę i niezależne wejście. Zagospodarowana posesja z udogodnieniami dla dzieci, a do tego bliskie położenie w stosunku do jurajskich atrakcji sprawia, iż goście będą chętnie wybierali to miejsce.

Wypoczynek jest proponowany w przytulnych pokojach. Przygotowano miejsce dla 29 osób. Pokoje mieszczą się w dwóch budynkach, co stanowi atut ze względu na konieczności utrzymywania dystansu.

- Od pewnego czasu oferowaliśmy gościom pokoje z niezależnym wejściem w naszym domu.  W wyniku rozwoju, w tym sezonie oferujemy cztery dodatkowe apartamenty w domu gościnnym, który został wybudowany na posesji – informuje Dagmara Ciosek, właścicielka Pokoi Gościnnych Jurajska Stokrotka.

W domu znajdują się dwa pokoje, a w domu gościnnym - 4 apartamenty. Te ostatnie wyposażone są w aneksy kuchenne i łazienki oraz niezależne wejścia. - Każdy z nich nawiązuje swoim stylem i charakterem do innej pory roku. Mamy apartamenty Wiosenny i Letni –  bardzo przestronne,  każdy z 3 łóżkami pojedynczymi i 2-osobową kanapą. Są apartamenty – Zimowy i Jesienny  z 2 łóżkami oraz z kanapami dla dwóch osób.

Na posesji dla milusińskich czeka: plac zabawa dla dzieci - dwie huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia. Jest też basen dla dzieci w porze letniej. Gospodarze zapewniają parking, miejsce na grill i ognisko oraz bezprzewodowy Internet.

Bardzo dobra lokalizacja dla wypadów po Jurze. Zamki Mirów i Bobolice oddalone o kilka kilometrów. Góra Zborów wraz z Jaskinią Głęboką, Stary Młyn w Żarkach, Sanktuarium Leśniowskie i Żareckie Jarmarki osiągalne w 10 minut jazdy autem.

INFO:
Pokoje Gościnne Jurajska Stokrotka
Dagmara Ciosek
Kotowice, ul. Kolejowa 1, 42-310 Żarki
tel.  500 184 614
e-mail: kontakt@jurajskastokrotka.pl
www.jurajskastokrotka.pl
Fb: https://www.facebook.com/jurajskastokrotka/

 

czytano: 386 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2020-07-07 09:36:29

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 3