Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Apartamenty w Kotowicach

Apartamenty w Kotowicach

Jurajska Stokrotka w Kotowicach (Gmina Żarki) oddaje do dyspozycji nowe apartamenty w oddzielnym budynku. Każdy wyposażony w samodzielną kuchnię, łazienkę i niezależne wejście. Zagospodarowana posesja z udogodnieniami dla dzieci, a do tego bliskie położenie w stosunku do jurajskich atrakcji sprawia, iż goście będą chętnie wybierali to miejsce.

Wypoczynek jest proponowany w przytulnych pokojach. Przygotowano miejsce dla 29 osób. Pokoje mieszczą się w dwóch budynkach, co stanowi atut ze względu na konieczności utrzymywania dystansu.

- Od pewnego czasu oferowaliśmy gościom pokoje z niezależnym wejściem w naszym domu.  W wyniku rozwoju, w tym sezonie oferujemy cztery dodatkowe apartamenty w domu gościnnym, który został wybudowany na posesji – informuje Dagmara Ciosek, właścicielka Pokoi Gościnnych Jurajska Stokrotka.

W domu znajdują się dwa pokoje, a w domu gościnnym - 4 apartamenty. Te ostatnie wyposażone są w aneksy kuchenne i łazienki oraz niezależne wejścia. - Każdy z nich nawiązuje swoim stylem i charakterem do innej pory roku. Mamy apartamenty Wiosenny i Letni –  bardzo przestronne,  każdy z 3 łóżkami pojedynczymi i 2-osobową kanapą. Są apartamenty – Zimowy i Jesienny  z 2 łóżkami oraz z kanapami dla dwóch osób.

Na posesji dla milusińskich czeka: plac zabawa dla dzieci - dwie huśtawki, piaskownica, zjeżdżalnia. Jest też basen dla dzieci w porze letniej. Gospodarze zapewniają parking, miejsce na grill i ognisko oraz bezprzewodowy Internet.

Bardzo dobra lokalizacja dla wypadów po Jurze. Zamki Mirów i Bobolice oddalone o kilka kilometrów. Góra Zborów wraz z Jaskinią Głęboką, Stary Młyn w Żarkach, Sanktuarium Leśniowskie i Żareckie Jarmarki osiągalne w 10 minut jazdy autem.

INFO:
Pokoje Gościnne Jurajska Stokrotka
Dagmara Ciosek
Kotowice, ul. Kolejowa 1, 42-310 Żarki
tel.  500 184 614
e-mail: kontakt@jurajskastokrotka.pl
www.jurajskastokrotka.pl
Fb: https://www.facebook.com/jurajskastokrotka/

 

07

LIP

2020

998

razy

czytano