Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Propozycja dla przedsiębiorców.

Propozycja dla przedsiębiorców.

Climate Accelerator to program współtworzony przez KIC-Climate Polska, jedną z największych organizacji europejskich, działających na rzecz neutralności klimatycznej i budowy gospodarki niskoemisyjnej oraz SPIN-US, spółkę celową Uniwersytetu Śląskiego, specjalizującą się w transferze wiedzy i technologii.

Niedawno rozpoczęła się rekrutacja do programu Climate Accelerator, która trwa do końca września. Program jest adresowany do startupów, firm, które szukają możliwości rozwoju swoich produktów, wspierających ochronę klimatu.

W celu rekrutacji do programu należy wypełnić formularz aplikacyjny na www.climateaccelerator.pl i przedstawić swoją innowację z obszarów takich, jak:

    neutralność klimatyczna miast i regionów
    innowacje finansowe
    czysta mobilność
    efektywność energetyczna budynków
    zmniejszenie emisyjności biznesów
    redukcja zanieczyszczeń powietrza.

Co zyskują startupy, które zakwalifikują się do projektu?

Grant w wysokości 15 000 euro na rozwój swojego produktu, usługi czy technologii, wsparcie coachów, ekspertów i mentorów, udział w warsztatach.

Proces akceleracji trwa siedem tygodni, potem wybrane startupy będą mogły skorzystać z możliwości wsparcia międzynarodowego ekosystemu inwestorów, funduszy venture capital czy ośrodków badawczo-rozwojowych.

Więcej informacji na temat programu znajduje się na stronie: https://www.facebook.com/ClimateAccelerator

15

WRZ

2020

573

razy

czytano