Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Gadżety promocyjne.

Gadżety promocyjne.

Gadżety promocyjne dla turystów zakupione z projektu „Promowanie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa poprzez zakup i dystrybucję materiałów promocyjno-informacyjnych dla obszaru RLGD „Jurajska Ryba”

Operacja miała na celu zakup materiałów promujących obszar partnerstwa RLGD „Jurajska Ryba”, była realizowana przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach.  Pieniądze z dotacji MGOK Żarki otrzymał w  konkursie ogłoszonym przez RLGD „Jurajska Ryba” w 2019 r. w ramach Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem na operacje w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” Operacyjnym „RYBACTWO i MORZE” na lata 2014-2020.
 
W ramach projektu zostały zakupione:
- Wodoodporna mata piknikowa, plażowa w pokrowcu - 200 szt.
- Torba sportowa z przegrodą z przodu -  400 szt.
- Saszetka na rower do przypięcia, z kieszenią zamykaną na zamek i miejscem do podpięcia  urządzenia multimedialnego z przezroczystą przegrodą - 100 szt.
- Dmuchane rękawki do pływania dla małych dzieci -  100 szt.
- Torba plażowa zamykana na rzep - 200 szt.
- Kubek 400 ml ze szczelnym zamknięciem - 100 szt.
- Plecak z przednią kieszenią i główną przegrodą na zamek błyskawiczny - 100 szt.
- Brelok w kształcie rybki -  200 szt.
- Magnes -  200 szt.  
- Ulotki do gadżetów -  2000 sztuk.
Ulotki są wydawane z każdym przedmiotem zakupionym z projektu. Na materiałach wydawanych i udostępnianych w wersji elektronicznej znalazły się odpowiednie treści zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PO RYBY.

Gadżety są dystrybuowane przez punkt informacji turystycznej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i w Starym Młynie w Żarkach. Trafiają do rąk osób zainteresowanych turystyką. Do każdego gadżetu została dołączona ulotka promująca obszar, przymocowana w sposób trwały.

Projekt pt. „Promowanie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa poprzez zakup i dystrybucję materiałów promocyjno-informacyjnych dla obszaru RLGD „Jurajska Ryba” na operację w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” W ramach Priorytetu 4 „ Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „RYBACTWO i MORZE” na lata 2014-2020 na przedsięwzięcie 2.1.2 Spójny system informacji i promocji obszaru RLGD „Jurajska Ryba”

              

 

16

GRU

2020

419

razy

czytano