Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Radny Alek Zieliński. Ostatnie pożegnanie.

Radny Alek Zieliński. Ostatnie pożegnanie.

W dniu 16 stycznia 2021 zmarł mieszkaniec Żarek Alojzy Zieliński (73 lata), wieloletni samorządowiec i radny Rady Miejskiej obecnej kadencji. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 20 stycznia br. (środa) o godzinie 13.00 w kościele parafialnym w Żarkach.

Alek Zieliński był radnym przez sześć kadencji. Pełnił funkcję w latach 1990 – 98, następnie od 2006 do 2021 roku. W latach 1990-94 był członkiem Zarządu Miejskiego. Od 2014 do 2018r. przewodniczył Komisji Statutowej, a w latach 2018-2021 odpowiadał jako przewodniczący za pracę Komisji Rewizyjnej.

Zaangażowany w proces gazyfikacji Gminy Żarki, członek tzw. komisji wieżowej. Aktywny sportowiec, zaangażowany przez wiele lat w działalność LKS Zieloni Żarki. Odpowiadał za klub i nim kierował. Po ustąpieniu z funkcji przez długie lata służył wsparciem i doradztwem dla kolejnych zarządów.

Odszedł Przyjaciel. Człowiek niezwykle życzliwy, pracowity, zawsze szukający rozwiązania w trudnych sytuacjach. Dał się poznać jako osoba przepełniona troską o innych, o dobro wspólne, dbająca o przestrzeń publiczną.
Jego niezwykła empatia dla innych była wyznacznikiem podejmowanych działań i wypowiadanych słów. Alek posiadał niezwykłą zdolność dialogu i nie unikał rozmowy, nawet w trudnych sytuacjach.

Będzie nam Cię brakowało, Alku.

Składamy serdeczne wyrazy współczucia dla rodziny.

19

STY

2021

1412

razy

czytano