Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Szkolenie dla wnioskodawców.

Szkolenie dla wnioskodawców.

ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE SZKOLENIE ONLINE DLA WNIOSKODAWCÓW

Stowarzyszenie "Partnerstwo Północnej Jury" zaprasza na szkolenie online dla wnioskodawców, dotyczące zasad aplikowania po środki zewnętrzne w ramach poddziałania 19.2 objętego PROW na lata 2014-2020, które odbędzie się 19 marca o godz. 10:00 (piątek). Czas trwania szkolenia - ok. 2 godziny. Szkolenie poprowadzą: dyrektor biura Stowarzyszenia PPJ Jerzy Motłoch a także pracownicy Departamentu Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Program szkolenia obejmować będzie:

- wniosek o przyznanie pomocy i biznesplan dla podejmowania działalności gospodarczej i rozwijania działalności gospodarczej,
- omówienie lokalnych kryteriów wyboru dla w.w. działań,
- pytania, dyskusja

Informujemy, że zgłoszenia na szkolenia online należy dokonać pod poniższym linkiem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDL8pLEJx8IH5uGtpf_0MIPaM6RDQGFTx9G87YPuAti5rmgw/viewform

Informujemy, że limit miejsc na szkolenie jest ograniczony ( 50 osób)!

Obowiązuje kolejność zgłoszeń, ostatni dzień na dokonanie rejestracji upływa 17.03.2021r.!

Na stronie Stowarzyszenia PPJ tj.www.jura-ppj.pl pojawi się informacja o zakończeniu rejestracji na szkolenie, bądź po wypełnieniu limitu liczby uczestników.

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w szkoleniu, najpóźniej w dniu w którym odbędzie się szkolenie online tj. 19.03.2021r. - otrzymają na adres e-mail podany przy rejestracji - link dostępu do szkolenia, które zostanie przeprowadzane przy użyciu platformy MS Teams. Prosimy o poprawne wpisanie w formularzu rejestracji adresu e-mail! Dziękujemy za zainteresowanie szkoleniem i uzupełnienie formularza rejestracji!

 

12

MAR

2021

915

razy

czytano