sobota, 10 kwietnia 2021 r.
imieniny obchodzą: Makary, Michał
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Wyłożenie. Zmiana planu. Wysoka Lelowska.

Strona główna » Aktualności » Wyłożenie. Zmiana planu. Wysoka Lelowska.

wielkość tekstu:A | A | A

Informuje się wszystkich zainteresowanych, że w dniach od 29 marca 2021 r. do 28 kwietnia 2021 r. odbędzie się wyłożenie do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru sołectwa Wysoka Lelowska. Materiały do wyłożenia do publicznego wglądu zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie internetowej tut. Urzędu www.umigzarki.pl. Z projektem zmiany planu miejscowego, prognozą oddziaływania na środowisko oraz uzasadnieniem można zapoznać się bezpośrednio w siedzibie tut. Urzędu. Istnieje również możliwość umówienia się na wizytę w tut. Urzędzie, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu.

MATERIAŁY DO WYŁOŻENIA DO PUBLICZNEGO WGLĄDU PROJEKTU ZMIANY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO DLA OBSZARU SOŁECTWA WYSOKA LELOWSKA: https://www.zarki.bip.jur.pl/artykuly/5744

Ogłoszenie dostępne pod adresem: https://www.zarki.bip.jur.pl/artykuly/5730

czytano: 172 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2021-03-26 08:59:56

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

CZY W ŚRODĘ TARG W ŻARKACH POWINNEN SIĘ ODBYWAĆ W GODZ. 13.00 – 17.00?

  • 79%
  • 21%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 9