Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Wyróżnienia dla członków Koła Plastycznego w Żarkach

Wyróżnienia dla członków Koła Plastycznego w Żarkach

Koło Plastyczne działające przy Domu Kultury w Żarkach może poszczycić się kolejnym osiągnięciem. W XI Konkursie Plastycznym na „Najciekawszą ozdobę choinkową” Woźniki 2009 nagrodę wyróżnienia otrzymała Dominika Niepiekło. Na konkurs, w trakcie zajęć prowadzonych przez Karolinę Kaucz, Dominika  przygotowała  bombkę przestrzenną ze wstążki. Od organizatorów otrzymała torbę sportową i dyplom.
- Każda nagroda jest mobilizacją do pracy dla wszystkich uczestników zajęć w Żarkach coraz młodsze dzieci są zainteresowane taką formą spędzania czasu wolnego – mówi Magdalena Brzegowska p.o. dyrektora MGOK.
    
W ubiegłym roku do MGOK dotarł list z Ambasady Polskiej w Chinach z gratulacjami dla laureatek 4-tego Międzynarodowego Konkursu Dziecięcego, który odbył się pod auspicjami Chińskiego Ministerstwa Kultury. Spośród tysięcy prac jakie napłynęły na konkurs, obrazy pięciu naszych młodych plastyczek zostały dostrzeżone i nagrodzone dyplomami.
Szczęśliwe  laureatki to:
Daria Rudnicka - uhonorowana specjalną złotą nagrodą w dziedzinie malarstwa oraz
Magda Garcarz, Agata Miśta, Marlena Samek i Wiktoria Szczepanek, które zdobyły srebrne wyróżnienia również w dziedzinie malarstwa. Prace powstały w ubiegłym roku, na zajęciach koła plastycznego prowadzonego przez Agnieszkę Giec-Pierzchałę.

 
(przygotowanie: Magdalena Brzegowska, fot. Magdalena Brzegowska)

10

LUT

2009

1234

razy

czytano