Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Odlicz 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Żarkach.

Odlicz 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia „Pomocna Dłoń” w Żarkach.

Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” w Żarkach jest organizacją pożytku publicznego. Wpisanie w PIT numer KRS tej organizacji pozowali na odliczenie 1 % na rzecz tego stowarzyszenia.

Stowarzyszenie ma następujący numer KRS: 62381. Organizacja wspiera i współpracuje z Środowiskowym Domem Samopomocy w Żarkach. Jej członkowie zakupili dla Domu Samopomocy: przyrząd do ćwiczeń, pomoce do zajęć terapeutycznych, dofinansowało:  zakup wanny z hydromasażem do ŚDS, protezy dla Ani, do baterii do aparatu słuchowego dla Jakuba, komputera dla ŚDS, leki dla Kamila, ponadto: prezenty urodzinowe dla podopiecznych ŚDS, aparat cyfrowy, magnetofon dla ŚDS. Zorganizowało wyjazd na targi Rehabilitacyjne w Tychach i w Łodzi, Mikołajki dla podopiecznych ŚDS.
Ponadto w roku 2007 pozyskało fundusze z fundacji Batorego na: kulig, wyjazd na hipoterapię do Stadniny Koni, zajęcia teatralne, muzyczne, warsztaty rzeźbiarskie i ceramiczne, wycieczkę do Muzeum Chleba, wyjazdy do salonu kosmetycznego i fryzjerskiego (nasi podopieczni byli poddawani różnym zabiegom), piknik święto pieczonego ziemniaka.

Adres stowarzyszenia: Przewodniczący Prezes Przemysław Jankowski, ul. Steinkellera 5, 42-310 Żarki, (34) 314 8 5 48


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta)

10

LUT

2009

1193

razy

czytano