Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Wybrany wykonawca ul. Leśnej w Żarkach i wymiany dachu na remizie w Jaworzniku.

Wybrany wykonawca ul. Leśnej w Żarkach i wymiany dachu na remizie w Jaworzniku.

W przetargu został wyłoniony wykonawca przebudowy ul. Leśnej. Zadanie wykona firma  P.P.H.U. „DOMAX” Arkadiusz Mika  z Boronowa. Do przetargu zgłoszono osiem ofert. Wybrano jako najkorzystniejsza, z ceną brutto 250 011,38 zł propozycję zgłoszoną przez firmę z Boronowa. Zadanie ma być wykonane do końca  lipca tego roku.

Nastąpiło również rozstrzygnięcie przetargu nieograniczonego pn. "Wymiana pokrycia dachowego na budynku remizy w Jaworzniku". Przetarg odbył się w dniu 2 lutego i w wyniku działania komisji konkursowej została wybrana oferta firmy Usługi Remontowo – Budowlane BIT-BUD Marek Bębenek z Myślenic z najkorzystniejsza ceną brutto  40 769,15 zł. Zadanie ma być wykonane do końca  lipca tego roku.

Ogłoszony jest także przetarg pn. „Przebudowa nawierzchni jezdni i chodników w ciągu ul. Wierzbowej w Żarkach wraz z przebudową kolektora deszczowego”. Na to zadanie gmina otrzymała dofinansowanie z tzw. schetynówek. Na początku marca ma być wyłoniony wykonawca, a sama realizacja zadania ma zakończyć się do końca sierpnia br.

W przygotowaniu są przetargi na remont i przebudowę ośrodka zdrowia oraz termomodernizację budynku urzędu gminy. 

16

LUT

2009

1736

razy

czytano