Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Zaproszenie dla wystawców - Święto Palmy Wielkanocnej.

Zaproszenie dla wystawców - Święto Palmy Wielkanocnej.

W dniach 03 – 05 kwietnia 2009 r. odbędzie się  w Częstochowie 2. Święto Palmy Wielkanocnej. Organizatorem imprezy jest Częstochowska Organizacja Turystyczna, współorganizatorem Urząd Miasta Częstochowy.

- Będzie to wydarzenie promujące święta i tradycje wielkanocne, połączone z jarmarkiem, na którym częstochowianie i odwiedzający nasze miasto goście będą mogli dokonać zakupów przedświątecznych – informuje Elżbieta Trzeciak z Częstochowskiej Organizacji Turystycznej.

Święto Palmy Wielkanocnej odbędzie się w odrestaurowanej III Alei Najświętszej Maryi Panny (środkowy pasaż). Impreza będzie się składać z trzech zasadniczych części:
- ogłoszenia i rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszą i najwyższą palmę wielkanocną, ogłoszenia i rozstrzygnięcia konkursu „Na świątecznego mazurka i wielkanocną babę” oraz wspomnianego jarmarku, podczas którego w specjalnie zaaranżowanych stoiskach swoje wyroby zaprezentują: twórcy ludowi, twórcy dyplomowani, rzemiosło artystyczne oraz inni wytwórcy ozdób i dań związanych ze świętami Wielkiej Nocy.

- W imieniu Zarządu Częstochowskiej Organizacji Turystycznej serdecznie zapraszam do udziału i zgłoszenia uczestnictwa w 2. Święcie Palmy Wielkanocnej. Zgłoszenia proszę kierować do Częstochowskiej Organizacji Turystycznej drogą e-mailową, telefoniczną lub pocztową. Osobą odpowiedzialną za organizację ww. imprezy jest Pani Elżbieta Trzeciak – dyrektor biura CzOT, tel./fax 034 368 22 60.   

W załączeniu: scenariusz roboczy, umowa uczestnictwa, regulamin imprezy.

02

MAR

2009

1038

razy

czytano