Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Dotacja dla klubu Zieloni Żarki.

Dotacja dla klubu Zieloni Żarki.

Ludowy Klub Sportowy „Zieloni” Żarki otrzymał dofinansowanie  w wysokości 10 tys. zł z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci 2009” ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej na organizacje imprez sportowo - rekreacyjnych nazwa zadania:  Powiatowe Otwarte Turnieje Piłki Nożnej dla dzieci i młodzieży z powiatu Myszkowskiego.
Głównym celem zorganizowania cyklu turniejów dla dzieci i młodzieży z powiatu myszkowskiego jest przede wszystkim zorganizowanie czasu wolnego. Turnieje odbywać się będą  na obiektach klubu LKS Zieloni Żarki w miesiącach od maja do sierpnia, natomiast od września do grudnia w hali sportowej przy ul. Ofiar Katynia, podzielone będą na kategorie wiekowe.
- Wniosek złożyliśmy w ubiegłym roku w listopadzie,  procedura trwa kilka miesięcy.Mamy już jednak  pewną informację, iż przyznano nam pieniądze na zorganizowanie turniejów. Cieszy mnie fakt, iż po raz kolejny otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ubiegłym roku otrzymaliśmy pieniądze na zajęcia sportowe, turnieje oraz sprzęt sportowy. Bardzo się cieszymy  z przyznanej dotacji dzięki niej będziemy mogli urozmaicić ofertę sportową dla młodych mieszkańców naszego powiatu  - dodaje kierownik klubu Anna Stodółkiewicz.


(przygotowała: LKS Zieloni Żarki)

05

MAJ

2009

1149

razy

czytano