Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Magiczny Dwór w Jaworzniku – otwarty.

Magiczny Dwór w Jaworzniku – otwarty.

W dniu 15 maja dokonano uroczystego otwarcia nowego agrogospodarstwa o nazwie Magiczny Dwór w Jaworzniku. Gospodarze zapraszają do siebie nie tylko na noclegi. Proponują wczasy z rozwojem duchowym, udział w świętach związanych z ruchem słońca oraz doradztwo życiowe.
Gospodarze na otwarcie zaprosili sąsiadów, przedstawicieli miejskich władz oraz Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Jaworznik. –
- To gospodarstwo jest kolejnym tematycznym gospodarstwem na terenie gminy Żarki. Działa zagroda kulinarna w Ostrowie, w Przybynowie jest agro Pod Skałką z mini zoo i odrestaurowaną jurajską chatą oraz Agro ze strusiami. W Kotowicach działa Między Zamkami nastawione na obsługę firm, grup zorganizowanych, organizuje wczasy i święta – wylicza burmistrz Klemens Podlejski. – Teraz do tej różnorodnej oferty dołączyła jeszcze jedna interesująca propozycja.
- Atrakcją gospodarstwa jest ekologiczny ogród ziołowo-warzywny  i związana z nim kuchnia. Polecamy sporządzone na bazie ziół herbatki, nalewki oraz kąpiele ziołowe. W gospodarstwie można podziwiać zioła, uczyć się uprawy, zastosowania w kuchni i innych dziedzinach.  Polecamy spacery i wycieczki rowerowe po bezdrożach Jury – wylicza Anna Toczydłowska, właścicielka. - Zapraszamy gości, którzy szukają kontaktu z naturą, spokoju, zharmonizowania ciała i ducha.

Gospodarstwo Agroturystyczne „Magiczny Dwór” położone jest na skraju wsi Jaworznik, w lesie sosnowo-brzozowym, na 2-hektarowej, całkowicie ogrodzonej posesji. Posiada komfortowe pokoje, każdy z łazienką, salon kominkowy, niezależną kuchnię i jadalnię dla gości. Do dyspozycji gości biblioteka i wideoteka, miejsce na ognisko, do grillowania, sześć rowerów, parking.


Gospodarstwo Agroturystyczne „Magiczny Dwór”,
Anna Toczydłowska
Jaworznik ul. Źródlana 7a, 42-310 Żarki,
tel. (034) 313 18 65, 0604 063 765, 0664 170 748,
e-mail: aniamagia@op.pl
www.magicznydwor.pl


(przygotował: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Katarzyna Kulińska-Pluta)

19

MAJ

2009

1338

razy

czytano