Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Jurajskie Targi Przedsiębiorczości – Zaproszenie dla firm

Jurajskie Targi Przedsiębiorczości – Zaproszenie dla firm

Stowarzyszenie Partnerstwo Północnej Jury wraz z Urzędem Miasta i Gminy w Żarkach i Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Żarkach organizują w dniu 18 sierpnia 2007 roku w godz. 7.00 -12.00 w Żarkach imprezę pt. Jurajska Marka - Jurajskie Targi Przedsiębiorczości wspieraną finansowo w ramach Pilotażowego Programu Leader+. Na targach, we wnętrzu zabytkowych stodół, zaprezentują się przedsiębiorcy z terenu 9 gmin (Janów, Koziegłowy, Lelów, Mstów, Niegowa, Olsztyn Poraj, Przyrów, Żarki).

Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski zaprasza przedsiębiorców z terenu gminy do zgłaszania udziału w targach. Targi odbędą się miejscu szczególnym, w zabytkowych stodołach w obrębie Targu Miejskiego w Żarkach, odwiedzanego, co tydzień przez około 4000 klientów. Miejsce to stanowi doskonałą promocję dla firm z obszaru Partnerstwa, stwarza możliwość zaprezentowania swoich towarów i usług klientom, ale z założenia targi mają służyć również wzajemnemu poznaniu się kontrahentów, ułatwić kooperację i wymianę doświadczeń. Branża oraz skala działalności wystawców jest obojętna, muszą być to jednak firmy tylko z obszaru Partnerstwa Północnej Jury.

Osoby do kontaktu w Urzędzie Miasta i Gminy w Żarkach: Anna Stodółkiewicz i Ewelina Płaczek, tel. 034/3148036 w. 29. Urząd Gminy w Żarkach, pokój nr 7 do dnia 15 czerwca 2007. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Zgłoszenie do wzięcia udziału w przedsięwzięciu pt. Jurajska Marka – Jurajskie Targi Przedsiębiorczości w Żarkach w dniu 18 sierpnia 2007r. w godz. 7.00-12.00.

1. nazwa firmy:


2. adres, telefon kontaktowy, imię i nazwisko osoby do kontaktu:


3. opis ekspozycji, w tym m.in. przedmiot ekspozycji, powierzchnię, jaką zajmie ekspozycja. Liczba osób do obsługi stoiska (konieczne w związku z planowanym cateringiem):

4. Inne wymagania (konieczność zagwarantowania podjazdu pod stodołę, zapewnienia stolików i krzeseł):
Podpis i pieczęć osoby upoważnionej
do reprezentowania firmy

* proszę wziąć pod uwagę, iż impreza odbędzie się w dniu targowym, dlatego organizatorzy muszą wcześniej poznać szczególne wymagania niektórych wystawców. W dniu imprezy do niektórych stodół może być utrudniony dojazd

21

MAJ

2007

2145

razy

czytano