Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Otwarcie ul. Leśnej w Żarkach.

Otwarcie ul. Leśnej w Żarkach.

Mieszkańcy, przedstawiciele władz lokalnych oraz  wykonawca wzięli udział w uroczystości oddania do użytku zmodernizowanej ul. Leśnej w Żarkach.

W dniu 20 czerwca przy biało-czerwonej wstędze ksiądz proboszcz Jan Wajs poświęcił ulicę Leśną, którą kosztem 250 tys. zł z miejskiego budżetu zmodernizowano. Ulica o długości ponad 200 metrów została wykonana z kostki brukowej, wykonano nawierzchnię, chodniki, wjazdy na posesję, krawężniki i odwodnienie.

- Mam nadzieję, ze ulica będzie służyła jak najlepiej mieszkańcom – powiedział burmistrz Klemens Podlejski. – Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji  innych zadań drogowych przy ul. Wierzbowej, Steinkellera i na Starym Rynku. W planach jest modernizacja ulic Kopernika, Chabrów, Chryzantem, Serwin,  przedłużenia ul. Chryzantem do ul. Leśniowskiej na Osiedlu 600-lecia.

Mieszkańcy ul. Leśnej obiecali, iż będą o nią dbali. Na otwarcie cała ulica została wysprzątana. Specjalne podziękowania złożyli burmistrzowi, przedstawicielom Rady Miejskiej, wykonawcy firmie Domax Arkadiusz Mika za sprawne przygotowanie inwestycji.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot: Katarzyna Kulińska-Pluta)

23

CZE

2009

1074

razy

czytano