Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Golec uOrkiestra w Leśniowie

Golec uOrkiestra w Leśniowie

W sobotę i w niedzielę 18 - 19 lipca, w Sanktuarium Patronki Rodzin w Leśniowie, odbędzie się kolejny, czwarty już, Międzynarodowy Festiwal Muzykujących Rodzin.

W sobotę od godziny 15.00 zaprezentuje się 10 uzdolnionych muzycznie rodzin. Każda z nich przedstawi utwór poświęcony Matce Najświętszej, kolejny dotyczyć będzie rodziny, a trzeci związany będzie z leśniowskim sanktuarium. Spośród wszystkich występujących rodzin, jurorzy i publiczność wyłonią najlepsze zespoły i najlepsze utwory.

Natomiast w niedzielę o godz. 11.00 sprawować będziemy uroczystą Mszę św. rodzinną, w intencjach wszystkich zespołów występujących w festiwalu. Po Eucharystii każda muzykująca rodzina i wszystkie rodziny uczestniczące we Mszy św. otrzymają indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Po błogosławieństwie o godz. 13.00 rozpocznie się koncert laureatów tegorocznego festiwalu. Na zakończenie dnia wystąpi gwiazda tegorocznego muzykowania: Golec uOrkiestra. Gorąco zapraszamy wszystkich miłośników rodzinnego grania i śpiewania, do naszego Sanktuarium, na to niepowtarzalne muzyczne wydarzenie. Koncert jest darmowy dla wszystkich uczestników.


Informacja ze strony Leśniowskiego Sanktuarium

14

LIP

2009

975

razy

czytano