Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Szansa na dofinansowanie z Partnerstwa Północnej Jury.

Szansa na dofinansowanie z Partnerstwa Północnej Jury.

Zarząd Stowarzyszenia Partnerstwo Północnej Jury ogłasza konkursy w ramach działania "Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju" dla operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działań: "Małe Projekty", " Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw", "Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej", "Odnowa i rozwój wsi".
Wnioski z załącznikami należy złożyć na odpowiednich formularzach  w dwóch egzemplarzach w wersji papierowej oraz wersji elektronicznej zapisanej na płycie CD. Wersja elektroniczna winna zawierać tylko formularz wniosku o przyznanie pomocy (bez załączników). Stosowne wnioski wraz z załącznikami dotyczące poszczególnych konkursów można składać bezpośrednio w Biurze PPJ w terminie od dnia 21 grudnia 2009r. do 20 stycznia 2010r. w godzinach od 8:00 do 15:00, (od poniedziałku do piątku).  Dodatkowe informacje: (34) 327 89 43
Szczegółowe informacje, wnioski, załączniki do każdego z konkursów znajdują się na stronie: www.jura-ppj.pl (w odpowiednich zakładkach w dziale KONKURSY).  Informacje można również znaleźć na stronie Urzędu Marszałkowskiego: www.silesia-region.pl.  Zachęcamy do aplikowania po środki unijne!
(informacja ze strony www.jura-ppj.pl)
Poniżej w załącznikach regulaminy konkursów.

10

GRU

2009

965

razy

czytano