Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Jedzenie i rozrywki. Piwnica u Szwagra.

Jedzenie i rozrywki. Piwnica u Szwagra.

Pub&Bistro Piwnica u Szwagra Pub to nowy lokal na kulinarnej mapie Żarek. W centrum jurajskiego miasteczka, nieopodal zabytkowych stodół, targu oraz kąpieliska, zapewnia domową kuchnię i ogródek piwny z grillem. W środy i soboty oferuje śniadania, zapewnia możliwość przyjęć do 30 osób. Organizuje na żywo transmisje z wydarzeń sportowych. W planach jest karaoke.

- Serwujemy w 100 proc. świeże i domowe jedzenie – mówi Barbara Zamorska. - To nie tylko robione przez nas burgery ze świeżą bułką wypiekaną na miejscu, zapiekanki czy hot-dogi. Można tu również zjeść rosół, żurek, czy gulasz z mięsem mielonym i fasolką. Jest klasyczny schabowy z ziemniakami i surówkami. Oferujemy szaszłyka drobiowego oraz sałatkę z wędzonym łososiem.


Pub&Bistro organizuje transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych, ale w ofercie są i inne rozrywki. – Można zagrać w bilard, piłkarzyki. Planujemy turnieje z nagrodami oraz organizację karaoke – wymienia właścicielka.

W lokalu można zorganizować przyjęcie okolicznościowe do 30 osób.  W ciepłe dni jest do dyspozycji ogródek piwny z grillem. - Spotkajmy się w Piwnicy u Szwagra, w miejscu, w którym nuda przestaje istnieć. Sprawdź, a gwarantujemy że odwiedzisz nas nie raz – zachęca B. Zamorska.
 

Info:
Pub&Bistro Piwnica u Szwagra
42-310 Żarki, ul. Leśniowska 24 (wejście od ul. Wąskiej)
Tel. 663 011 446, piwnicauszwagra@gmail.com
Polub na Fb: https://www.facebook.com/pubbistropiwnicauszwagra
Czynne codziennie oprócz poniedziałków.

 

 

28

LIP

2021

525

razy

czytano