Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Jura trop w terenie.

Jura trop w terenie.

Jest byłym żołnierzem, a teraz przewodnikiem, przodownikiem turystyki pieszej PTTK, organizatorem turystyki PPTK, kierownikiem wycieczek, sternikiem motorowym. Dysponuje uprawnieniami z kwalifikowanej pierwszej pomocy.  Witold Kapuśniak z Żarek wykorzystuje wiedzę i umiejętności, założył firmę Jura Trop i stawia na nową ofertę w zakresie turystyki na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Najbliższe warsztaty w dniu 7 sierpnia.
- Chcę poszerzać  wiedzę dzieci i młodzieży w zakresie pracy z grupą, mapą, kompasem, jak i  nauką orientacji w terenie bez dodatkowych gadżetów – mówi Witold Kapuśniak, właściciel Jura Trop w Żarkach. – Chcę wzbudzić poznanie walorów przyrodniczych i mam nadzieję, że odciągnę młodych od komputerów.

Warsztaty (tylko dla 10 osób) w postaci gry terenowej są organizowane w terenie, według indywidualnego scenariusza, w soboty i niedziele. Uczestnicy poznają zasady bezpieczeństwa i pierwszej pomocy, wykonują zadania i biorą udział w strzelaniu ASG (to część, którą mogą oglądać rodzice). - Stawiam na aktywny udział, urozmaicenie, kreatywność i  działanie w grupie – deklaruje W. Kapuśniak.
Jura Trop to nie tylko oferta dla dzieci i młodzieży. W. Kapuśniak chętnie podejmie się organizacji wycieczek dla dorosłych do atrakcji turystycznych Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Info:
Jura Trop Witold Kapuśniak,
 tel. 531 646 431, http://jura-trop.pl/
polub na Fb: https://www.facebook.com/Jura-trop-105701038458236

Zdjęcia: Archiwum Jura Trop

02

SIE

2021

200

razy

czytano