Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Koncert. MGOK 24.09.

Koncert. MGOK 24.09.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach i Janusz Ochocki zapraszają na koncert promujący nową płytę „Przeistoczenie”, 24 września 2021r., godz. 19.00. MGOK. Wstęp wolny. W trakcie koncertu: utwory z długo wyczekiwanej płyty Janusza Ochockiego, akompaniament Marcin Cyzowski, jak również fraszki i wiersze prezentowane przez autora - Marka Monikowskiego.
Prosimy uczestników wydarzenia o przestrzeganie zasad sanitarnych związanych z zagrożeniem epidemicznym COVID-19.
Serdecznie zapraszamy
Janusz Ochocki - trochę pisze (wydał tomik poezji pt."Zamiast milczenia" wydawnictwo Miniatura - Kraków 2005r.); kilka nagród i wyróżnień w konkursach poetyckich, jego utwory znalazły się także w antologiach: "Poplątane ścieżki - XIII antologia Stowarzyszenia Autorów Polskich" – 2019r., "Metafora współczesności " - 2018, 2019 i kilku innych.
Trochę śpiewa (jest laureatem Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Poetyckiej "Kwiaty na kamieniach"- Bytom 2019r.).
Trochę rzeźbi i rysuje (ilustracje w tomikach Marka Monikowskiego i Leszka Cadeta).
Trochę muzykuje (jest autorem muzyki piosenek do własnych tekstów oraz wierszy Marka Monikowskiego, Ryszarda Sidorkiewicza, Krzysztofa Olszaka i innych).
Marek Monikowski - autor wierszy, wierszyków i fraszek dla dorosłych i dla dzieci. Ma na koncie kilka tomików poetyckich m.in : "Dwadzieścia cztery godziny" z którego pochodzi kilka tekstów piosenek. Jest członkiem Związku Literatów Polskich.
Marcin Cyzowski - gitarzysta, aranżer, kompozytor, właściciel studia nagrań w Zawierciu. Jest autorem muzyki w piosenkach Janusza Ochockiego.

14

WRZ

2021

543

razy

czytano