Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Bike Atelier MTB Maraton w Żarkach 26.09.2021

Bike Atelier MTB Maraton w Żarkach 26.09.2021

Przed nami intensywny sportowy dzień. Bike Atelier MTB Maraton  zagości na  Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Już 26 września start i meta w Żarkach.  Na zawodników cztery dystanse: PRO, HOBBY, MINI i FAMILY.   Mieszkańców prosimy o cierpliwość. Należy się liczyć z utrudnieniami w dzielnicy Leśniów szczególnie ul. Źródlana i sąsiednie.
Co wybrać? Jeśli czujecie się mocni, oczywiście PRO, bo to najdłuższy dystans w tym zestawieniu. Warto też rozważyć nieco łatwiejszy dystans HOBBY, lub wersję dla debiutantów i osób, które nie mają doświadczenia w ściganiu MTB, czyli dystans MINI. Rodzinnie z kolei możecie wystartować na dystansie FAMILY.
Start i meta: Leśniowska Frajda (Żarki, ul. Źródlana)
Ważne godziny
 8.00 – otwarcie biura zawodów
10.30 – start dystansu PRO
10.40 – start dystansów MINI i FAMILY
11.00 – start dystansu HOBBY
11.30 – wyścigi KIDO
•    Parkingi
Dla uczestników maratonu przygotowano dwa duże parkingi. Jeden z nich na terenie targowiska w Żarkach, przy ulicy Piaski (bezpośredni zjazd z DW 789). Drugi będzie zlokalizowany przy ulicy Leśniowskiej, za sanktuarium.
•    Miasteczko maratonu
Na terenie miasteczka maratonu na Turystycznej Fradzie będą dostępne m.in. stoiska partnerów wydarzenia, punkt gastronomiczny oraz myjki na rowery oraz punkt informacji turystycznej Gminy Żarki.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: https://bikeateliermaraton.pl/sezon-2021/mtb-maraton-2021-zarki
https://www.facebook.com/bikeateliermaraton

 

20

WRZ

2021

636

razy

czytano