Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Gospodarstwo Agroturystyczne Suliszowice

Gospodarstwo Agroturystyczne Suliszowice

Gospodarstwo Agroturystyczne Suliszowice w jurajskiej gminie Żarki oddaje niezależny budynek mieszkalny, wyłącznie do dyspozycji gości. Znajduje się w nim czteroosobowy apartament z sypialnią,  kuchnią i łazienką. Goście mogą skorzystać z w pełni wyposażonej kuchni (lodówka, płyta gazowa, czajnik bezprzewodowy, garnki i naczynia niezbędne do przygotowania posiłków oraz stół i krzesła dla czterech osób). W sypialni cztery pojedyncze łóżka z możliwością łączenia, duża szafa oraz telewizor. Do dyspozycji gości łazienka z kabiną prysznicową. Obiekt jest sezonowy, przyjmuje gości od maja do października.

Dom znajduje się na ogrodzonej dużej posesji. Dla zmotoryzowanych podróżnych zapewniony bezpłatny parking. Ponadto gospodarstwo posiada miejsce rekreacyjne z dostępem do grilla.

Atutem gospodarstwa jest położenie w ładnej i spokojnej miejscowości Suliszowice w pobliżu pięknych skał i lasów, które obfitują w grzyby. Obiekt stanowi doskonałą bazę noclegową dla miłośników wspinaczki, gdyż w ostatnim czasie właśnie na skałkach w Suliszowicach powstały nowe trasy wspinaczkowe. To idealne miejsce na wycieczki piesze i rowerowe. Lokalizacja gospodarstwa stanowi również doskonałą bazę wypadową do zwiedzania okolicznych atrakcji Jury Krakowsko- Częstochowskiej. W niedalekiej odległości: Muzeum Dawnych Rzemiosł w Starym Młynie w Żarkach, Sanktuarium Leśniowskie, największy na Jurze Kirkut Cmentarz Żydowski, basen kąpielowy w Żarkach, dworek Krasińskich i pałac Raczyńskich w Złotym Potoku, Brama Twardowskiego, Pustynia Siedlecka, Źródła Elżbiety i Zygmunta.

Dane teleadresowe:
Gospodarstwo Agroturystyczne Suliszowice

Przemysław Gil
42-310 Suliszowice, ul Wiejska 15
Tel. 721 167 624,  mail: agrosuliszowice@gmail.com
Na Fb: https://www.facebook.com/Gospodarstwo-Agroturystyczne-Suliszowice-108456361565180

 

21

WRZ

2021

1025

razy

czytano