Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Termoremizy w Jaworzniku.

Termoremizy w Jaworzniku.

Trwają prace przy termomodernizacji remizy OSP w Jaworzniku. Zadanie realizuje Gmina Żarki z udziałem środków unijnych. Zadanie realizuje firma WOJTEX  wyłoniona przetargu. Wartość oferty 1 325 398,07zł brutto. Strażnica służy miejscowej jednostce, Ma się stać również miejscem organizowania imprez okolicznościowych.
Przedmiotem inwestycji jest termomodernizacja budynku OSP w Jaworzniku wraz z przebudową pomieszczeń wewnętrznych. W ramach zadania znajdują się następujące prace: wykonanie izolacji ścian, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, montaż instalacji fotowoltaicznej i założenie instalacji c.o.
- Funkcja obiektu nie ulegnie zmianie. Na parterze obiektu zlokalizowane zostały pomieszczenia strażaków oraz trzy garaże dla pojazdów strażackich - informuje Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski.
Tu również znajdą się tu również toalety, które mają służyć obsłudze imprez plenerowych oraz przeprowadzanych w sali na piętrze obiektu. Na piętrze zaprojektowano salę przystosowaną do organizacji imprez do 100 osób oraz zaplecze sanitarne i kuchenne (catering) dla sali. Z sali zaprojektowano wyjście ewakuacyjne na zewnątrz obiektu za pomocą schodów stalowych.

    

 

Termomodernizacja budynku OSP w Jaworzniku to inwestycja dofinansowana w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.
Działanie: 4.3. Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w infrastrukturze publicznej i mieszkaniowej.

 

29

WRZ

2021

576

razy

czytano