Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

NaTargowicy.pl

Portal natargowicy.pl promuje i sprzedaje w sieci lokalne produkty oferowane na Żareckim Jarmarku. Oferuje wytwórcom i producentom sprzedaż w bezpieczny sposób poprzez Internet. Jest to inicjatywa nastawiona na promocję polskiego producenta, rzemieślnika i polskie towary w oparciu o lokalne targowisko w Żarkach. natargowicy.pl to adres sklepu internetowego. Można kupić tu buty i inne przedmioty. Na ten moment jest dostępnych 382 pozycji do sprzedaży i ta liczba stale rośnie.

- Wymaga to jednak aktywnej współpracy z lokalnym biznesem i wprowadzaniem kolejnych ofert – informuje Sylwester Bręczewski, współwłaściciel Spółdzielni Socjalnej eJura w Żarkach. – Dbamy, aby portal był stale widoczny w sieci. Jest dostępny w całym kraju. Dużo troski wkładamy, aby było to miejsce do promocji i sprzedaży lokalnych produktów oferowanych przez lokalnych wytwórców.  Dlatego na stronie internetowej nie brakuje faktów, historii, opowieści o Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Dodatkowo jeśli ktoś się zgłosi do nas, pomożemy w przygotowaniu oferty, opisu, wystawimy towary, zrobimy profesjonalne zdjęcia Twoich produktów zgodnie z profesjonalnym podejściem https://youtu.be/MKdM1XK2wq0

natargowicy.pl to ma także na celu zaangażowanie lokalnej społeczności w działalność społeczną i gospodarczą. Publikowane artykuły, zdjęcia i opowieści są elementami, o których można dyskutować , ale i potraktować jako natchnienie dla kolejnych lokalnych inicjatyw.
- Jura to obszar atrakcyjny turystycznie i to również chcemy pokazać na natargowicy.pl. Każdy znajdzie coś dla siebie. Mowa tu zarówno o klientach, szukających konkretnych przedmiotów, jak i o turystach, którzy na portalu znajdą zachętę dla odwiedzenia tego rejonu Polski – przekonuje S. Bręczewski.

Sklep internetowy to pomysł  wdrażany za sprawą Spółdzielni Socjalnej e-Jura. Zakiełkował na początku pandemii Covid-19. - Pierwotnie miał to być typowy sklep internetowy, taki jak setki innych. Ostatecznie  idea natargowicy.pl zaczęła się rozrastać, ale ostatecznie oparła się o lokalne produkty – informuje S. Bręczewski.

W czasie zmiany spowodowanej pandemią eCommerce to jedna z tych gałęzi gospodarki, która jest obecnie najbardziej dynamiczna. Kolejne covidowe fale przyczyniły się do zamykania lokalnych sklepów stacjonarnych, ludzie przenieśli swoje zakupy do sieci. Także targowisko w Żarkach czynne co środy i soboty, ucierpiało z powodu pandemii. - Dzisiaj sprzedaż w Internecie już nikogo nie dziwi. Zatem my tylko odpowiedzieliśmy na zainteresowanie klientów – dodaje S. Bręczewski.

Zapraszamy do zakupów na natargowicy.pl

 

13

PAŹ

2021

438

razy

czytano