Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Leśna baza w Suliszowicach.

Leśna baza w Suliszowicach.

W Suliszowicach, w gminie Żarki, powstaje leśna baza Fundacji na rzecz dzieci i rodziców "Cała wioska". Fundacja działa od 2018 roku i ma na celu m.in. zrzeszanie rodzin, by umożliwić im poznanie innych rodziców i dzieci, wymianę doświadczeń, spędzanie ciekawie czasu i rozwijanie się w rodzicielstwie. Leśna baza będzie dla nich całorocznym miejscem spotkań, w którym nie zabraknie m.in. dobrej zabawy, nowych znajomości, ruchu na dworze i przestrzeni na niespożytą energię i kreatywności dzieci.

Niedługo rozpocznie się  też cykl leśnych warsztatów. Obecnie działania kierowane są głównie do dzieci od 0 do 6 lat i ich rodziców, ale fundacja chce  w bliskiej przyszłości przygotować ofertę również dla starszych dzieci. Pierwsza infrastruktura, w postaci całorocznego grupowego namiotu ze źródłem ciepła i oświetlenie, stanie dzięki dotacji ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

O rozpoczęciu spotkań i zajęć informacja pojawi się na stronie FB pod adresem: https://www.facebook.com/fundacjacalawioska/
 

18

PAŹ

2021

1974

razy

czytano