Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Charytatywne dyktando z okazji Święta Niepodległości - zaproszenie

Charytatywne dyktando z okazji Święta Niepodległości - zaproszenie

Już w najbliższy czwartek, 11.11, odbędzie się największe w naszym kraju dyktando. Do wspólnej zabawy zaproszeni są wszyscy, którzy chcieliby sprawdzić na ile dobrze zna ortografię, a jednocześnie zrobić coś dobrego dla innych. Najważniejszym celem Dyktanda na Święto Niepodległości jest bowiem zgromadzenie jak największych środków dla potrzebujących.

W rozwiązanie dyktanda dosłownie może zaangażować się każdy, bez względu na to, gdzie będzie spędzać ten dzień. Wydarzenie jest bezpłatne i rozgrywane będzie w całości online, więc można dołączyć do niego z dowolnego miejsca na świecie! Wystarczy zapisać się na stronie wydarzenia:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Organizator, czyli portal edukacyjny www.dyktanda.pl, zadeklarował, że przekaże złotówkę za każdą osobę, która rozwiąże w dniu 11.11.2021 r. wskazane dyktando, przygotowane specjalnie na to wydarzenie przez członków Fundacji Języka Polskiego. Z myślą o najmłodszych przygotowano różne kategorie wiekowe, dzięki czemu już pierwszoklasiści będą mogli zmierzyć się z tekstem o odpowiednim dla nich stopniu trudności. To umożliwia włączenie się w akcję całą rodziną!

Pieniądze przekazane przez organizatora, powiększone o dodatkowe, dobrowolne wpłaty, wspomogą cel charytatywny lub społeczny, który zbierze najwięcej głosów od uczestników wydarzenia.

Jak zaangażować się w akcję?

Już teraz odwiedź stronę Dyktanda.pl i kliknij „Zapisz się do konkursu".
11.11.2021 r. ponownie odwiedź stronę i napisz Dyktando na Święto Niepodległości w odpowiednim dla Twojej grupy wiekowej przedziale czasowym.

W dniach 16-21 listopada na Dyktanda.pl dostępna będzie lista celów charytatywnych zgłoszonych wcześniej przez internautów. Oddaj swój głos na jeden z nich!

Każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących!  Pokażmy, że razem możemy więcej!

10

LIS

2021

467

razy

czytano